Student Life

Transport

Bus Schedule


Kohtla-Jarve – Sillamäe –Kohtla-Jarve

Daily traffic schedule

Departures Kohtla-Järve - Sillamäe Sillamäe - Kohtla-Järve
Monday 07:15 15:40 15.55
Tuesday 07:15 15:40 15.55
Wednesday 07:15 15:40 15.55
Thursday 07:15 15:40 15.55
Friday 07:15 13:50 15:55

Bus stops:

Narva – Sillamäe – Narva

Daily traffic schedule

Departures Narva – Sillamäe Sillamäe   - Narva Sillamäe   - Narva Narva-Sillamäe
Monday 7:20 7:55 15:40 15:40 15:25
Tuesday 7:20 7:55 15:40 15:40 15:25
Wednesday 7:20 7:55 15:40 15:40 15:25
Thursday 7:20 7:55 15:40 15:40 15:25
Friday 7:20 7:55 13:50 13:50 15:25

07:20   bus stops : RaudteejaamFama KeskusAstri KeskusTEMPO, Ida- Virumaa Kutsehariduskeskus Sillamäe õppekoht (Tallinna mnt 13).
07:20   bus stops: Maxima X Kreenholmi tn., Astri Keskus, Tempo, Ida- Virumaa Kutsehariduskeskus Sillamäe õppekoht (Tallinna mnt 13).
07:55   bus stops: Sillamäe, Tallinna mnt 13 - Narva, Kreenholmi 45 - Raudtee 3
12:10  ; 15:40    bus stops: Sillamäe  õppekoht (Tallinna mnt 13), kõik bussipeatused Tallinna mnt.-l, Raudteejaam, Maxima X Kreeenholmi tn.
15:25  bus stops:  Narva õppekoht Kreenholmi 45 -  Sillamäe õppekoht Tallinna mnt 13.

Kohtla-Jarve – Sillamäe –Kohtla-Jarve

Evening traffic schedule

Departures Kohtla-Järve – Sillamäe Sillamäe - Kohtla-Järve
Monday 16:45 20:30
Tuesday 16:45 20:30
Wednesday 16:45 20:30
Thursday 16:45 20:30
Friday 16:45 20:30

Bus stops:

  • Kohtla-Järve , Dünamo bussipeatus 16:45
  • 32. kvartal vana Grossi kaupluse bussipeatus  16:45
  • Jõhvi bussijaam takso peatuse vastas 17:00

Narva – Sillamäe – Narva

Evening traffic schedule

Departures Narva(Kreenholmi 45) – Sillamäe (Tallinna mnt 13) Sillamäe(Tallinna mnt 13)-Narva(Kreenholmi 45)
Monday 16:30 20:35
Tuesday 16:30 20:35
Wednesday 16:30 20:35
Thursday 16:30 20:35
Friday 16:30 20:35

Bus stops: Kreenholmi 45 , Raudteejaam,Puskini tn.,Tallinna mnt. (all stops), Tallinna mnt 13. - Tallinna mnt. Puskini tn (all stops), Raudteejaam, Kreenholmi 45.

Sillamäelt – Jõhvi, Jõhvist – Sillamäele

Additional buses:
16:30 Sillamäe – Jõhvi, departure from Sillamäe bus station;
20:20 Jõhvi – Sillamäe, departure from Jõhvi main building

 

Kohtla-Jarve – Sillamäe –Kohtla-Jarve

Daily traffic schedule

Departures Kohtla-Järve - Sillamäe Sillamäe - Kohtla-Järve
Monday 07:15 15:40 15.55
Tuesday 07:15 15:40 15.55
Wednesday 07:15 15:40 15.55
Thursday 07:15 15:40 15.55
Friday 07:15 13:50 15:55

Bus stops:

Narva – Sillamäe – Narva

Daily traffic schedule

Departures Narva – Sillamäe Sillamäe   - Narva Sillamäe   - Narva Narva-Sillamäe
Monday 7:20 7:55 15:40 15:40 15:25
Tuesday 7:20 7:55 15:40 15:40 15:25
Wednesday 7:20 7:55 15:40 15:40 15:25
Thursday 7:20 7:55 15:40 15:40 15:25
Friday 7:20 7:55 13:50 13:50 15:25

07:20   bus stops : RaudteejaamFama KeskusAstri KeskusTEMPO, Ida- Virumaa Kutsehariduskeskus Sillamäe õppekoht (Tallinna mnt 13).
07:20   bus stops: Maxima X Kreenholmi tn., Astri Keskus, Tempo, Ida- Virumaa Kutsehariduskeskus Sillamäe õppekoht (Tallinna mnt 13).
07:55   bus stops: Sillamäe, Tallinna mnt 13 - Narva, Kreenholmi 45 - Raudtee 3
12:10  ; 15:40    bus stops: Sillamäe  õppekoht (Tallinna mnt 13), kõik bussipeatused Tallinna mnt.-l, Raudteejaam, Maxima X Kreeenholmi tn.
15:25  bus stops:  Narva õppekoht Kreenholmi 45 -  Sillamäe õppekoht Tallinna mnt 13.

Kohtla-Jarve – Sillamäe –Kohtla-Jarve

Evening traffic schedule

Departures Kohtla-Järve – Sillamäe Sillamäe - Kohtla-Järve
Monday 16:45 20:30
Tuesday 16:45 20:30
Wednesday 16:45 20:30
Thursday 16:45 20:30
Friday 16:45 20:30

Bus stops:

  • Kohtla-Järve , Dünamo bussipeatus 16:45
  • 32. kvartal vana Grossi kaupluse bussipeatus  16:45
  • Jõhvi bussijaam takso peatuse vastas 17:00

Narva – Sillamäe – Narva

Evening traffic schedule

Departures Narva(Kreenholmi 45) – Sillamäe (Tallinna mnt 13) Sillamäe(Tallinna mnt 13)-Narva(Kreenholmi 45)
Monday 16:30 20:35
Tuesday 16:30 20:35
Wednesday 16:30 20:35
Thursday 16:30 20:35
Friday 16:30 20:35

Bus stops: Kreenholmi 45 , Raudteejaam,Puskini tn.,Tallinna mnt. (all stops), Tallinna mnt 13. - Tallinna mnt. Puskini tn (all stops), Raudteejaam, Kreenholmi 45.

Sillamäelt – Jõhvi, Jõhvist – Sillamäele

Additional buses:
16:30 Sillamäe – Jõhvi, departure from Sillamäe bus station;
20:20 Jõhvi – Sillamäe, departure from Jõhvi main building

 


Departures Kohtla-Järve - Sillamäe Sillamäe - Kohtla-Järve
Monday 07:15 15:40 15.55
Tuesday 07:15 15:40 15.55
Wednesday 07:15 15:40 15.55
Thursday 07:15 15:40 15.55
Friday 07:15 13:50 15:55