Search
Close this search box.

Elektriku- ja automaatiku erialade esmakursuslased Eesti suurimal elektrimessil

18. aprillil toimus Tallinnas Kultuurikatlas Eesti suurim elektrimess „Electricity mess 2024“, kus esmakursuslased elektrikud ja automaatikud said ainulaadse võimaluse oma ala tippettevõttega kohtuda. Messipäev pakkus mitmekesiseid tegevusi, alates uusimate seadmete tutvustustest kuni praktiliste võistlusteni.

Meie õpilased, kes igapäevaselt õpivad ja töötavad erinevate tootjate seadmetega, said võimaluse esitada küsimusi otse nende ettevõtete esindajatele, kes messil osalesid. See võimaldas neil süvendada oma teadmisi ning saada praktilist nõu ekspertidelt. Spetsialistide entusiastlik suhtumine ja valmidus oma teadmisi jagada tegi päeva eriti harivaks.

Üks messi tipphetki oli elektrikilbi installatsiooni võistlus, kus õpilased said proovile panna oma oskused reaalsetes tööolukordades. Võistlus oli nii hariv kui ka põnev, andes õpilastele võimaluse rakendada oma teoreetilisi teadmisi praktikas ja õppida vigadest.

„Electricity mess 2024“ pakkus õpilastele väärtuslikku kogemust, mis ühendas teooria praktikaga ja suurendas nende enesekindlust ja oskusi. Sellised sündmused on olulised noorte spetsialistide arengus, pakkudes neile inspiratsiooni ja innovaatilisi teadmisi tulevikuks.