Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kontakt

Tere tulemast Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse kontakti ja asukohtade lehele! Meie kool on kättesaadav kolmes erinevas asukohas – Sillamäel, Jõhvis ja Narvas. Olgu Sinu teekond meie juurde milline tahes, leiad meie kooli avatud uste ja sõbraliku vastuvõtu ootamas.

Kui soovid rohkem teada meie asukohtade ja kontaktandmete kohta, võta julgelt ühendust.

Sinu edulugu algab siin, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses!

Õppekohad

Jõhvi

Narva

Sillamäe

Juhtkond

Juhtkond

Kontaktid

StruktuuriüksusAmetikohtEesnimiPerekonnanimiAmetitelefon
Ida-Virumaa KutsehariduskeskusdirektorMatiLukas5057718
Ida-Virumaa KutsehariduskeskusjuhiabiInnaEin58314381
Ida-Virumaa KutsehariduskeskuspersonalijuhtLeaKüngas53035085
Ida-Virumaa KutsehariduskeskuskvaliteedijuhtLiiviLaurent56281731
Ida-Virumaa KutsehariduskeskustöökeskkonnaspetsialistKaidoParts53032053
PersonalpersonalispetsialistMailaEinstein57877085
PersonalpersonalispetsialistIrinaOks56265702
PersonaldokumendihaldurEvelinKohtring56997523
ÕppeosakondõppedirektorKristiAron58733338
Üldõppe osakondosakonnajuhtTatjanaBurikova5144329
Üldõppe osakondmetoodikMaajaGlaser
Üldõppe osakondõpetajaTatjanaSemjonova56829778
Üldõppe osakondõpetajaOlgaKäärmann
Üldõppe osakondõpetajaJuriFedossov
Üldõppe osakondõpetajaMarinaHämäläinen
Üldõppe osakondõpetajaVeronikaUpadõševa
Üldõppe osakondõpetajaNataliaVorontsova
Üldõppe osakondõpetajaIliaBogatyrev
Üldõppe osakondõpetajaElnaJuuse
Üldõppe osakondõpetajaKerstiKüttim
Üldõppe osakondõpetajaLarissaLavrentjeva
Üldõppe osakondõpetajaTatjanaKippar
Üldõppe osakondõpetajaEllaTšernobai
Üldõppe osakondõpetajaOlgaVarunina
Üldõppe osakondõpetajaMaarikaRümmel
Üldõppe osakondõpetajaJekaterinaŽuravljova
Üldõppe osakondõpetajaNataljaKaalik
Üldõppe osakondõpetajaIrinaVassiljeva
Üldõppe osakondõpetajaViktoriaSokolovskaja56632678
Üldõppe osakondõpetajaTatjanaToropova
Üldõppe osakondõpetajaMariaŠustova
Üldõppe osakondõpetajaAllaVoldeks
Üldõppe osakondõpetajaŽannaGusseva
Üldõppe osakondõpetajaAleksandrBeljakov
Üldõppe osakondõpetajaIrinaŠutova
Üldõppe osakondõpetajaNatalyaSidorova
Üldõppe osakondõpetajaJelenaBulejeva56932378
Üldõppe osakondõpetajaJuliaPill
Üldõppe osakondõpetajaLjudmilaProtkunas56265701
Üldõppe osakondõpetajaJuliaRybalova
Üldõppe osakondõpetajaMarinaPavlova
Üldõppe osakondõpetajaAlevtinaSerova
Üldõppe osakondõpetajaNiinaJevstafiadi
Üldõppe osakondõpetajaDmitriTurenkov
Üldõppe osakondõpetajaOksanaPavelkovitš
Üldõppe osakondõpetajaUrmasTreier
Üldõppe osakondõpetajaLjudmilaGuseva56265713
Üldõppe osakondõpetajaMareLina
Üldõppe osakondõpetajaViiviTreier
TugikeskusspetsialistOlgaGuskova53035146
TugikeskuspsühholoogElisabeth EmilyRosenberg53655725
TugikeskussotsiaalpedagoogMihhailFomin56936488
TugikeskussotsiaalpedagoogPilleRaudam53311926
TugikeskussotsiaalpedagoogViktoriaGenina53051558
TugikeskussotsiaalpedagoogArtemidaToming53682555
TugikeskustugiisikValentinaLeštšuk56818826
TugikeskusspetsialistOlgaSadovina53954869
Teeninduse osakondosakonnajuhtEneValgemäe58553230
Teeninduse osakondgrupijuhendajaKaireTaalkis53480026
Teeninduse osakondgrupijuhendajaJelenaKutšmuk58554854
Teeninduse osakondkutseõpetajaNataliaTurilova
Teeninduse osakondkutseõpetajaAndresArtsimovichus
Teeninduse osakondkutseõpetajaSvetlanaAleksejeva
Teeninduse osakondkutseõpetajaDmitriFilippov
Teeninduse osakondkutseõpetajaLyBärg
Teeninduse osakondkutseõpetajaLarissaTšistokletova
Teeninduse osakondkutseõpetajaLeaUrbalu
Teeninduse osakondkutseõpetajaMartinOtti
Teeninduse osakondkutseõpetajaKseniaRosenthal
Teeninduse osakondkutseõpetajaIrinaBurkina
Teeninduse osakondkutseõpetajaAndreiTšerenkov
Teeninduse osakondkutseõpetajaAnnaTultseva
Teeninduse osakondkutseõpetajaOlgaVereštšagina
Teeninduse osakondkutseõpetajaJuliaJaarma
Teeninduse osakondkutseõpetajaNataljaKaev
Teeninduse osakondkutseõpetajaJelenaOrlova
Teeninduse osakondkutseõpetajaTatianaLijepa
Teeninduse osakondkutseõpetajaNataliaDolzhenkova
Teeninduse osakondkutseõpetajaAnželaArendi
Teeninduse osakondkutseõpetajaNataljaTarassova56265703
Teeninduse osakondkutseõpetajaMariaPopova
Teeninduse osakondkutseõpetajaNataljaGorjatševa56243528
Teeninduse osakondkutseõpetajaSvetlanaMitsõk56265705
Teeninduse osakondkutseõpetajaJuliaŠipilova
Teeninduse osakondkassapidajaElenaKaasik
Teeninduse osakondkutseõpetajaAnnaPantelejeva
Teeninduse osakondtoitlustusjuhtUrmasMurumäe56933180
Teeninduse osakondgrupijuhendajaNataljaDehant56988046
Teeninduse osakondkutseõpetajaAllaMorozova
Teeninduse osakondkutseõpetajaKrõõtKukk
Teeninduse osakondkutseõpetajaReetPeet
Teeninduse osakondkutseõpetajaJuliaBelova
Teeninduse osakondõppearenduse spetsialistAnnePardel53000975
Teeninduse osakondlaohoidjaTatjanaPeterson53418428
Teeninduse osakondlaohoidjaJelenaZahharova56281734
Teeninduse osakondkassapidajaLiudmilaZhovnerovich
Teeninduse osakondlaohoidjaAlevtinaGorbunova53725986
Teeninduse osakondkassapidajaDarjaBeljajeva
Õppekorraldusõppekorralduse peaspetsialistValentinaGorohh5234757
Õppekorraldusõppekorralduse spetsialistMarikaArman53328678
Õppekorraldusõppekorralduse spetsialistNataljaNeiman58314035
ÕppekorraldusharidustehnoloogNataljaJakovleva56818776
ÕppekorraldusõppesekretärSilviaTammest58314037
ÕppekorraldusõppesekretärNataljaSolovjova5108560
ÕppekorraldusraamatukoguhoidjaLiidiaNekrjatš58314034
ÕppekorraldusraamatukoguhoidjaJelenaFjodorova56886393
Täiendusõppe osakondtäiendusõppe peaspetsialistOlgaGrigorjeva5261318
Täiendusõppe osakondspetsialist (täiendusõpe)MihhailBassov5051849
Täiendusõppe osakondspetsialist (täiendusõpe)OlesjaLiventseva56936198
Täiendusõppe osakondspetsialist (täiendusõpe)OxanaBronnikova5205540
IT ja majandusosakondosakonnajuhtKristjanKaskman53443607
IT ja majandusosakondkutseõpetajaVladislavJevsejev
IT ja majandusosakondkutseõpetajaAndreyGrachev
IT ja majandusosakondgrupijuhendajaJelenaZakilova56243562
IT ja majandusosakondkutseõpetajaAlekseiKorovitšev
IT ja majandusosakondkutseõpetajaCarinaŽukova
IT ja majandusosakondkutseõpetajaIgorMezelainen
IT ja majandusosakondkutseõpetajaDmitriPulkin
IT ja majandusosakondkutseõpetajaJüriMelnikov
IT ja majandusosakondkutseõpetajaJelenaOlikainen
IT ja majandusosakondkutseõpetajaOlgaPopova
IT ja majandusosakondkutseõpetajaAleksanderPulver
IT ja majandusosakondkutseõpetajaMihhailSoo
IT ja majandusosakondkutseõpetajaInnaDokutšajeva
IT ja majandusosakondkutseõpetajaAimarTeetlok
IT ja majandusosakondkutseõpetajaJelenaZabegajeva
IT ja majandusosakondkutseõpetajaIrinaMalkus
IT ja majandusosakondkutseõpetajaJelenaToštševa
IT ja majandusosakondkutseõpetajaKalleKivistik
IT ja majandusosakondkutseõpetajaTatjanaŠevtšenko
IT ja majandusosakondkutseõpetajaDenisVolkov
IT ja majandusosakondkutseõpetajaSergeiLobyshev
IT ja majandusosakondkutseõpetajaJevgenijaSadejeva
IT ja majandusosakondgrupijuhendajaIrinaErstling56833508
IT ja majandusosakondkutseõpetajaMarinaKorol56265715
IT ja majandusosakondkutseõpetajaDariaMolchanova
IT ja majandusosakondkutseõpetajaKlausVarik
IT ja majandusosakondkutseõpetajaGermanAmelkin
IT ja majandusosakondkutseõpetajaNataljaIvleva
IT ja majandusosakondkutseõpetajaOlegKubatškov
IT ja majandusosakondkutseõpetajaOlegShvets
IT ja majandusosakondkutseõpetajaKristjanOrav
IT ja majandusosakondkutseõpetajaJelenaKuzmina
IT ja majandusosakondgrupijuhendajaRimmaErikainen58859356
IT ja majandusosakondgrupijuhendajaAndreiIzmalkov56265711
IT ja majandusosakondkutseõpetajaOlgaLaar
IT ja majandusosakondõppearenduse spetsialistNataljaRedean56265709
IT ja majandusosakondpraktikakoordinaator(IT akadeemia)NatellaMihhailova53479870
IT ja majandusosakondkutseõpetajaOksanaMiir
IT ja majandusosakondkutseõpetajaIrinaOssipenko
IT ja majandusosakondkutseõpetajaIrinaTšužene
IT ja majandusosakondkutseõpetajaOlgaVilmas
IT ja majandusosakondkutseõpetajaRiinaTsukanova
IT ja majandusosakondkutseõpetajaTatjanaDolgovskaja53309922
IT ja majandusosakondkutseõpetaja (logistika)AnnaKozlova
Tehnika ja tehnoloogia osakondosakonnajuhtAnderSile5220807
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaIgorŠkarinov
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaJelenaVilipp
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaGennadiVlassjuk
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaAlinaMoor
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaTatjanaKink
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaIvanLožkin
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaSvetlanaAvdejeva
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaValeriBõstrov56261765
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaIrinaLeppik
Tehnika ja tehnoloogia osakondgrupijuhendajaJefimŠabarov56207442
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaAntonBronnikov
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaJelenaAlifanova
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaJelenaJuhkova
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaIngaLazarenko
Tehnika ja tehnoloogia osakondgrupijuhendajaRomanKuznetsov56267255
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaStanislavGugnin
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaVladimirSmirnov
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaIrinaKoževnikova56858118
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaSergeiKrassilnikov
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaAleksandrsLunovs
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaNikolayZabegaev
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaJuriŽivetjev
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaVernerJõgisalu
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaIgorMorozov56845767
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaAlexanderSmolin
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaKonstantinZabegajev56845436
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaIgorLaid
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaVasilyKorsak
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaAntonRajevski
Tehnika ja tehnoloogia osakondgrupijuhendajaMihhailTint56901158
Tehnika ja tehnoloogia osakondõppearenduse spetsialistDianaUdalova58789744
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaNadeždaLukina
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaJuriItsenko
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaVitaliDerdessov
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaJaanusGering
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaPavelLäting
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaGennadiKarp
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaNadeždaVeiler
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaNataljaStepanov
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaKonstantinMalinovski
Tehnika ja tehnoloogia osakondgrupijuhendajaJuriŽukov
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaIgorLeontjev56157278
Tehnika ja tehnoloogia osakondkutseõpetajaTarmoKärdi
Tehnika ja tehnoloogia osakondgrupijuhendajaVeeraSergeeva53879555
TurundusosakondturundusdirektorCadrinLokotar56563170
TurundusosakondhuvijuhtKatrinPuusepp56987732
TurundusosakondhuvijuhtAnnaTereshchenko5237936
TurundusosakondprojektijuhtIngridHärm56964465
TurundusosakondprojektijuhtMargotLaneman
TurundusosakondprojektijuhtSergeiJegorovtsev56265707
TurundusosakondprojektijuhtOlgaFrants58875387
Finants- ja haldusosakondFinants- ja haldusdirektorMarisHeimo5256956
FinantsteenistushankespetsialistRihoSügis56921997
FinantsteenistusfinantsistValentinaVassiljeva58314036
FinantsteenistusfinantsistIjaKolberg56488011
IT teenistusIT juhtAlekseiTihhomirov5263689
IT teenistusIT spetsialistAleksandrVainokivi56984290
IT teenistusIT spetsialistOvidiuRedean56281739
Haldusteenistushalduse peaspetsialistSiimParts55601847
Haldusteenistushalduse spetsialistArvoToots53481791
HaldusteenistusmajutusjuhtAnuJuusu5299126
HaldusteenistusadministraatorJuliaParts
HaldusteenistusadministraatorUrveGolovina
HaldusteenistusadministraatorViktoriaNeidla
HaldusteenistusadministraatorIrinaSamsonova
HaldusteenistusadministraatorAiliŠevtsova
HaldusteenistusmajahoidjaVelloKivima
HaldusteenistuskoristajaSvetlanaAfanasjeva
Haldusteenistuskoristaja (Jõhvi õppekoht)LilianaUmova
HaldusteenistuskoristajaMarinaLukina
HaldusteenistuskoristajaNataljaMikiško
HaldusteenistuskoristajaNadezdaNarvet
HaldusteenistuskoristajaNadezdaNosova
HaldusteenistuskoristajaMariannaVolkova
HaldusteenistuskoristajaNataljaStalberg
HaldusteenistuskoristajaJelenaTihhonova
HaldusteenistuskoristajaLudmillaMandzjuk
HaldusteenistusremonditöölineÜloJuusu
HaldusteenistusadministraatorSvetlanaProsvetova
HaldusteenistusadministraatorViktoriaEbral
HaldusteenistusadministraatorGalinaYakovleva
Haldusteenistusvastutav elektrikVladimirFomin5081165
HaldusteenistuskoristajaOlgaTerehhina
HaldusteenistuskoristajaOlgaKalinina
HaldusteenistuskoristajaAllaKurilo
HaldusteenistuskoristajaTatjanaSahno
HaldusteenistuskoristajaMargaritaMalinina
HaldusteenistuskoristajaTiinaTumaš
HaldusteenistuskoristajaJekaterinaŠkadova
HaldusteenistuskoristajaHelveArro
HaldusteenistusremonditöölineSergeyDormidontov
HaldusteenistusremonditöölineAleksandrAllikvee5235177
HaldusteenistusadministraatorTatjanaTšerkašina
HaldusteenistusadministraatorBorisSinitsov
HaldusteenistusadministraatorVladimirSakharov
HaldusteenistuskoristajaElviraAlekseeva
HaldusteenistuskoristajaValentinaBorisova
HaldusteenistuskoristajaNataliyaKrasnoslobodtseva
HaldusteenistuskoristajaNataliaBalakireva
HaldusteenistuskoristajaAnnaTomozova
HaldusteenistusremonditöölineVladimirZakharov56244713
HaldusteenistuskoristajaAleksanderNazarov
HaldusteenistusmajahoidjaViktorVolkov56477089
HaldusteenistuskoristajaMarinaAleksandrova
HaldusteenistusautojuhtAleksandrMihhailov56281743
Haldusteenistusõpilaskodu perenaineAllaMilovidova
Haldusteenistusõpilaskodu korrapidajaOlgaBolšakova
Haldusteenistusõpilaskodu korrapidajaNataljaGlazkova
Haldusteenistusõpilaskodu korrapidajaOlegBruev
HaldusteenistusadministraatorSvetlanaTolmatšova
HaldusteenistuskoristajaMarinaYakovleva
HaldusteenistusmajutusjuhtAndreyParamonov56265700