Search
Close this search box.

Meie õpilased saavutasid esikoha IDA Game Jam’il

Meil on suur rõõm teatada, et meie kooli õpilased osalesid IDA Game Jam’il, mis toimus koostöös Tehnopol Startup Inkubaator’i Filmi ja multimeediakiirendi, Ida-Viru Ettevõtluskeskuse ja GameDev Estoniaga. Meie kooli multimeedia eriala 1 kursuse õpilased (Vladimir Ossipenko, Aleksandra Sokolova, Diana Slepova) arendasid oma videomängu prototüüpi ning saavutasid esikoha!
 
IDA Game Jam on videomängude arendamise võistlus, kus 80 osalejat pidid looma mängu nullist vastavalt etteantud teemale ja ajaraamile. Meie õpilaste meeskond oli neljaliikmeline, kellel oli 48 tundi aega, et luua töötav mängu prototüüp. Ürituse käigus toimusid mitmed loengud ja kohal olid kogenud videomängude arendajad ning meie kooli õpetaja Denis Volkov, kes pakkusid osalejatele mentorlust ja tuge.
 
Meie meeskond näitas üles erakordset loovust, pühendumust ja koostöövaimu, mis tõid neile võidu. Palju õnne kogu tiimile suurepärase saavutuse puhul! See kogemus oli kindlasti hariv, inspireeriv ja energiat andev ning annab palju motivatsiooni edasiseks.
Oleme valmis uuteks väljakutseteks ja loodame tulevikus veelgi rohkem edulugusid kuulda!