Search
Close this search box.

Teatrifestival tõi kokku sadu teatrisõpru ja pakkus meeldejäävaid elamusi

Reedel, 31. mail lõppes IVKHK VI teatrifestival “Kõik teed viivad teatrisse”!

Festivalist võttis osa umbes 300 osalejat erinevatest teatritest. Vaatamata heale ilmale oli publikut palju! Lõpuüritusel oli palju emotsioone, tänusõnu ja sageli kordus fraas “teil on väga lahe festival, sõbralik, soe, atmosfääriline…”. Alati on väga meeldiv neid sõnu kuulda, see tähendab, et me toimetame õige asja nimel. Kooli administratsiooni kiideti ja tänati võimaluse eest. Klaipedast saabunud külalised sõnasid, et vaatamata 13-tunnisele pikale teekonnale, soovivad nad uuesti meie juurde tagasi tulla, märkides, et neid inspireeris kõige rohkem meie atmosfäär ja soe vastuvõtt.

Festivali lõpetamisel anti välja järgmised auhinnad: parimad näitlejatööd, silmapaistvamad tegelased (3 näitlejat igast etendusest), erinevad lavastajanominatsioonid, auhinnad publiku hääletuse tulemuste põhjal – 2 säravat näitlejat igas vanusekategoorias (kokku 6 inimest) ning kolm parimat etendust publiku hääletuse tulemuste põhjal. Sel aastal oli neid mitte kolm, vaid neli-  nagu selgus vahetult enne lõppu. Kõik osalejad lahkusid suurepärases tujus ning lootusega kohtuda taas järgmisel aastal.

Eriline tänu kõigile IVKHK töötajatele, kes olid seotud festivali ettevalmistamisega: toitlustamise, majutuse, otseülekande läbiviimise, traditsioonilise lõputordi valmistamise, transpordi ja paljude muude asjadega. Ja muidugi suur aplaus õpilaste meeskonnale, ilma kelleta oleks selle festivali korraldamine olnud võimatu.

Otseülekande link on endiselt saadaval meie kooli YouTube’i kanalil. Kõik soovijad saavad järelevaadata mõlemat festivali päeva, kõiki etendusi ja muidugi autasustamist.

https://www.youtube.com/live/Wpv5_MxmJJQ
https://www.youtube.com/live/Hg_KoY-hTZc