Search
Close this search box.

IVKHK saalijalgpalli turniir

29.04 toimus Jõhvi õppekohas traditsiooniline kevadturniir saalijalgpallis, kus kohtusid Jõhvi, Sillamäe ja Narva õppekohtade õpilased.

Jõhvi meeskonnal ei õnnestunud eelmise aasta võitu kaitsta ning võit kingiti Narva võistkonnale. Mängud olid väga tasavägised ja võitja saatus selgus löödud väravate arvu järgi. Esimene mäng Narva ja Sillamäe vahel kujunes üles alla nagu Ameerika mäed, mille võitis Sillamäe 10:9. Teine mäng Sillamäe ja Jõhvi vahel pakkus samuti põnevust ning võitja selgus lõpuminutitel, kus Sillamäe võhm sai otsa ja kodumeeskonnal õnnestus võit välja pigistada seisuga 5:3 .
 Viimane otsustav mäng Narva ja Jõhvi vahel pidi selgitama, kes võidab turniiri. Narva alustas hästi ja asus esimesel poolajal 3:1 juhtima.
Teisel poolajal Jõhvi kogus ja võttis järgi, kuid otsustavat värvat enda kasuks lüüa ei õnnestunud ning kaotati mäng 5:6 Narvale.
 Kuna kõik võistkonnad kogusid 1 võidu, siis sai otsustavaks rohkem värvaid löönud võistkond. Kõige rohkem väravaid kogus Narva 15 ja neile turniirivõit, teine koht Sillamäele 13 väravat ja kolmas koht Jõhvile 10 väravat.
Suured tänud Toila Spale, kes võitja võistkonnale kosutava spa külastuse kinkekaardid välja pani ja Irina Vassiljevale, kes turniiri parimatele uhked maalid kinkis.