Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Teater Underworld säras piirkondlikul kooliteatrite festivalil ja saavutas 2. koha

19.-20. märtsil toimus Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuses  Ida-Virumaa kooliteatrite festival. Traditsiooniliselt osales festivalil ka Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse teater Underworld, lavastajaks Anna Tereštšenko. Teater esitas kaks lavastust: “Perekonna McCloudi seakarjus” ja “Legend Narva neiust”.

Kõikide festivalil esitletud etenduste hulgast, saavutas vanemas vanusekategoorias teater Underworld lavastusega “Legend Narva neiust” II koha.

Festivalil on väga hea traditsioon – etenduse lõpus arutab žürii koos näitlejate ja lavastajaga tehtud töö üle. Eilsel arutelul kõlasid meie teatri ja näitlejate kohta järgmised sõnad: “… Teie teater on siiras, heatahtlik, aus. Teid on lihtne ja eriliselt soe vaadata. Lavastus “Legend Narva neiust” on kaunilt ja hästi tehtud, näitlejate töö on kõrgel tasemel, näitlejad on väga hästi valitud ning etendusel on huvitav faktuur…”

Teater tänab Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse juhtkonda toetuse eest. Erilised tänusõnad ka õpetaja Tatjana Dolgovskajale kostüümide kollektsiooni loomise eest!

Tekst ja fotod: Anna Tereštšenko (teatrijuht) ja teatrinäitlejad