Search
Close this search box.

Mikro- ja projektipõhine õppekursus ringmajandusteemade ja keskkonnateadlikkuse õpetamiseks kutsehariduskoolides

Suurepärased uudised! Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, üks Eesti suurimatest kutseõppeasutustest, astub sammu keskkonnasõbralikuma hariduse suunas, võttes osa projektist “TREE”, eestikeelsete õppematerjalide rakendamine õppetöös.

Projekti raames osales viis IVKHK õpetajat spetsiaalsel koolitusel ning on juba aktiivselt kaasates õpilasi keskkonnateadlikkust tõstnud.

See ettevõtmine on kooskõlas Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse uue arengukava eesmärkidega, mis rõhutavad hariduse kvaliteedi ja keskkonnateadlikkuse edendamist.

Teame seda, et meie  õpilased kui ka õpetajad saavad sellest projektist palju väärtuslikke ideid ning oskusi, mida praktiseerida igapäevaelus. “TREE” projekt toob kaasa uuendusi ja edusamme keskkonnahariduses ning on suurepäraseks näiteks, kuidas kutseõppeasutus saab panustada säästliku- ja keskkonnasõbraliku tuleviku kujundamisse.

Ootame huviga, milliseid tulemusi ja inspiratsiooni see projekt meie kogukonnale pakub ning oleme uhked meie õpetajate ja õpilaste pühendumuse üle selle olulise teema edendamisel.

Projekti peapartner: VšĮ “eMundus” (Leedu)

Projektipartnerid:

Valgamaa Kutseõppekeskus (Eesti)

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (Eesti)

Zinev Art Technologies Ltd (Bulgaaria)

Profesionalna Gimnazia Asen Zlatarov (Bulgaaria)

Kedainiu profesinio rengimo centras (Leedu)

S.A.F.E. Projects (Holland)

Foto: Sergei Jegorovtsev