Search
Close this search box.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse noorteteater Underworld esitab heategevusliku jõulutuuri raames oma uusimat etendust “Narva legendid”

Underworld teater on noortele suunatud teatritrupp ning on tuntud oma kirgliku teatrikunsti. Nende eesmärk on kohaliku noortekultuuri edendamine ja loovuse arendamine.

 

“Narva legendid” on ambitsioonikas lavastus, mis käsitleb eepilisi lugusid Narva ajaloost ning toob need publiku ette põneva ja elava esitusena.

Etendust juhendab kogenud teatriõpetaja Anna Tereshchenko ning selles näidendis osaleb ühtekokku 30 õpilast.

Etendus toimub eesti keeles ning see on suurepärane väljund noorele talentidele Ida-Virumaal, võimaldades neil näidata oma oskusi ja ennast teatrimaailmas proovile panna. Underworld teater on läbi aastate tõestanud oma professionaalsust ja kvaliteeti ning on kindel, et “Narva legendid” toob kaasa põnevust ning palju emotsioone kõigile teatrisõpradele.

“See on suurepärane võimalus meie õpilastele näidata oma näitlejameisterlikkust ja tutvuda lähemalt Narva piirkonna rikkaliku ajalooga,” kommenteeris Underworld teatri juhendaja Anna Tereshchenko. “Me oleme väga põnevil ning loodame, et see pakub meie publikule meeldejäävat teatrielamust.”

13.detsembril näidatakse etendust Jõhvi Hooldekeskuses ning kell 16:30 saavad kõik huvilised ühineda Pargi Keskuses.

13.jaanuaril 2024 saab näha etendust Narvas, Fama Keskuses.

Rohkem teavet Underworld teatri või etenduse kohta saab kontakteerudes Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusega.