Учёба

Руководители групп

Руководители групп 2019-2020 учебного года


 

Учебная группа

Специальность

Руководитель группы

JKITRp19

IT-süsteemide nooremspetsialist

Maksim Ivanen

JKITRp18

IT-süsteemide nooremspetsialist

Maksim Ivanen

JKTVR19

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JKTVR18

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPTVR19

Tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPTVR18

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPTVR17

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPTVE19

Tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPITE18

IT-süsteemide spetsialist

Maksim Ivanen

JPITE17

IT-süsteemide spetsialist

Maksim Ivanen

SKTVRp19

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

SKTVp18

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

SPTVR19

Tarkvaraarendaja

Ljudmila Milovidova

SPTV18

Noorem tarkvaraarendaja

Maria Andrejeva

SPTV17

Noorem tarkvaraarendaja

Nadezhda Kryzhanovskaya

NKMMR19

Multimeedia nooremspetsialist

Irina Erstling

NKMM18

Multimeedia nooremspetsialist

Irina Erstling

NKMMRp19

Multimeedia nooremspetsialist

Irina Erstling

NKITRp19

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

NKITp18

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

NPMMR19

Multimeedia nooremspetsialist

Viktoria Sokolovskaja

NPMM18

Multimeedia nooremspetsialist

Olga Laar

NPMM17

Multimeedia nooremspetsialist

Viktoria Sokolovskaja

JPKOE17

Kokk

Svetlana Aleksejeva

JPKOE18

Kokk

Mihkel Luus

JPKOE19

Kokk

Lea Urbalu

JPKOR17

Kokk

Svetlana Aleksejeva

JPKOR18

Kokk

Maarika Rümmel

JPKOR19

Kokk

Tatjana Kippar

JHAKE19

Abikokk

Lea Urbalu

JPPKR17

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Maarika Rümmel

JPPKR18

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Dmitri Filippov

JPPKR19

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Ella Tšernobai

JPKNR19

Kondiiter

Natalia Dolženkova

JVAK19

Abikokk

Larissa Tšistokletova

JVAKE18

Abikokk

Larissa Tšistokletova

SPKO17

Kokk

Natalja Gorjatševa

SPKO18

Kokk

Natalia Tarassova

SPKO19

Kokk

Ljudmila Milovidova

SHAK19

Abikokk

Julia Sorokina

NPKO17

Kokk

Olga Vereštšagina

NPKO18

Kokk

Alfia Farfutdinova

NPKO19

Kokk

Lyudmila Gavrilova

NHAK19

Abikokk

Jelena Orlova

NPPK17

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Žanna Gusseva

NPPK18

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Natalya Sidorova

NPPK19

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Tatiana Lijepa

NKKN18

Kondiiter

Irina Burkina

NPKN19

Kondiiter

Irina Burkina

NHPT19

Puhastusteenindaja

Olga Vereštšagina

NPMK19

Klienditeenindaja kaubanduses

Irina Ossipenko

NKTK18

Turismikorraldaja

Irina Erstling

NKRK18

Reisikonsultant

Oksana Antropova

NKRK19

Reisikonsultant

Ksenia Rosenthal

NPRA18

Kergete rõivaste rätsep

Tatjana Dolgovskaja

NPRA19

Kergete rõivaste rätsep

Irina Erstling

JPRAR18

Kergete rõivaste rätsep

Riina Tsukanova

JPRAR19

Kergete rõivaste rätsep

Irina Tšužene

NPTK18

Tekstiilkäsitöö

Irina Erstling

JKJUE18

Juuksur

Katrin Veber

JKJUE19

Juuksur

Ulvi Aro

JPJUE17

Juuksur

Natalia Turilova

JPJUE18

Juuksur

Natalia Turilova

JPJUE19

Juuksur

Kersti Küttim

JPELRp18

Sisetööde elektrik

Anton Bronnikov

JPELRp19

Sisetööde elektrik

Anton Bronnikov

JKKORp18

Keemiaprotsesside operaator

Inga Lazarenko

JKMTRp18

Mäetööline

Valeri Bõstrov

JKTTRp19

Tootmisautomaatik

Irina Leppik

JPASR17

Automaatik

Valentina Volkova

JPASR19

Automaatik

Irina Leppik

JPELR18

Sisetööde elektrik

Svetlana Avdeeva

JPELR17

Sisetööde elektrik

Svetlana Avdeeva

JPLBR17

Laborant

Svetlana Avdejeva

JPLBR18

Laborant

Svetlana Avdejeva

JPLBE18

Laborant

Svetlana Avdejeva

JPLBR19

Laborant

Inga Lazarenko

JPMTR17

Mäetööline

Irina Leppik

JPMTR18

Mäetööline

Irina Leppik

JPMTR19

Mäetööline

Valeri Bõstrov

NPMH17

Mehhatroonik

Viktoria Sokolovskaja

NPMHn18

Mehhatroonik

Stanislav Gugnin

NPMH19

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NKMHp18

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NKMHp19

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NPELp18

Sisetööde elektrik

Mihhail Tint

NPELp19

Sisetööde elektrik

Mihhail Tint

JHPPRp19

Puidupingioperaator

Nikolai Didarov

JPEPR19

Puitkonstruktsioonide ehitaja

Tarmo Kärdi

JPEPR18

Puitkonstruktsioonide ehitaja

Tarmo Kärdi

JPEPR17

Puitkonstruktsioonide ehitaja

Nikolai Didarov

JPTRE17

Tisler

Kätlin Sass

JPTRE19

Tisler

Kätlin Sass

JPEVR18

Ehitusviimistlus

Aleksander Litnjantšin

JPEVR19

Ehitusviimistlus

Tatjana Rešetnikova

JPPLp19

Plaatija

Kiira Soboleva

NPEV17

Ehitusviimistlus

Nikolay Zabegaev

NPEV19

Ehitusviimistlus

Irina Koževnikova

NPKRp19

Krohvija

Vladimir Smirnov

NPBKpt19

Betoonkonstruktsioonide ehitaja

Vladimir Smirnov

SKMUp18

Müürsepp

Vladimir Voronin

SPMARp19

Maaler

Vladimir Voronin

SPEV17

Ehitusviimistlus

Ljudmila Milovidova

SPEV18

Ehitusviimistlus

Svetlana Latajeva

JVPPE19

Puidupingioperaator

Rasmus Politajev

SPLT 17

Laotöötaja

Dmitri Turenkov

SPLT 18

Laotöötaja

Nataliya Mikhaylova

SPLT 19

Laotöötaja

Ljudmila Milovidova

SKLTp18

Laotöötaja

Julia Nikolajeva

SKLTp19

Laotöötaja

Marina Korol

NPVK18

Veokorraldaja

Julia Pill

NPVK19

Veokorraldaja

Irina Ossipenko

NKVE18

Väikeettevõtlus

Jelena Zabegajeva

NKRP18

Raamatupidaja

Irina Erstling

NKRP19

Raamatupidaja

Irina Erstling

NKAK19

Ärikorralduse spetsialist

Jelena Zabegajeva

JLTR17

Laotöötaja

Irina Burtseva

JLTR18

Laotöötaja

Larissa Lavrentjeva

JLTR19

Laotöötaja

Larissa Lavrentjeva

JKVKRp18

Veokorraldaja

Igor Mezelainen

JKVKRp19

Veokorraldaja

Igor Mezelainen

JKVEEp18

Väikeettevõtlus

Aili Arming

JKVEEp19

Väikeettevõtlus

Aili Arming

JPKVR17

Keevitaja

Gennadi Vlassjuk

JPKVR18

Keevitaja

Gennadi Vlassjuk

JPKVR19

Keevitaja

Jelena Vilipp

JKKVRp19

Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)

Jelena Vilipp

JVKE18

Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)

Jelena Vilipp

NPAT17

Mootorsõidukitehnik

Jelena Bulejeva

NPAT18

Mootorsõidukitehnik

Jelena Bulejeva

NPAT19

Mootorsõidukitehnik

Igor Morozov

NHSHp19

Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik

Igor Peterson

NPKV17

Keevitaja

Maria Šustova

NPKV18

Keevitaja

Vasily Korsak

NPKV19

Keevitaja

Tatjana Kink

NPKVp19

Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)

Nadežda Grebenštšikova

NPMTp18

Metallilõikepinkidel töötaja

Mihhail Tint

NKMTp19

Metallilõikepinkidel töötaja

Mihhail Tint

SPME17

Metallilõikepinkidel töötaja

Ljudmila Gorislavskaja

SPME19

Metallilõikepinkidel töötaja

Ljudmila Milovidova

SKMTp19

Metallilõikepinkidel töötaja

Ljudmila Gorislavskaja

 

Учебная группа

Специальность

Руководитель группы

JKITRp19

IT-süsteemide nooremspetsialist

Maksim Ivanen

JKITRp18

IT-süsteemide nooremspetsialist

Maksim Ivanen

JKTVR19

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JKTVR18

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPTVR19

Tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPTVR18

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPTVR17

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPTVE19

Tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPITE18

IT-süsteemide spetsialist

Maksim Ivanen

JPITE17

IT-süsteemide spetsialist

Maksim Ivanen

SKTVRp19

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

SKTVp18

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

SPTVR19

Tarkvaraarendaja

Ljudmila Milovidova

SPTV18

Noorem tarkvaraarendaja

Maria Andrejeva

SPTV17

Noorem tarkvaraarendaja

Nadezhda Kryzhanovskaya

NKMMR19

Multimeedia nooremspetsialist

Irina Erstling

NKMM18

Multimeedia nooremspetsialist

Irina Erstling

NKMMRp19

Multimeedia nooremspetsialist

Irina Erstling

NKITRp19

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

NKITp18

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

NPMMR19

Multimeedia nooremspetsialist

Viktoria Sokolovskaja

NPMM18

Multimeedia nooremspetsialist

Olga Laar

NPMM17

Multimeedia nooremspetsialist

Viktoria Sokolovskaja

JPKOE17

Kokk

Svetlana Aleksejeva

JPKOE18

Kokk

Mihkel Luus

JPKOE19

Kokk

Lea Urbalu

JPKOR17

Kokk

Svetlana Aleksejeva

JPKOR18

Kokk

Maarika Rümmel

JPKOR19

Kokk

Tatjana Kippar

JHAKE19

Abikokk

Lea Urbalu

JPPKR17

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Maarika Rümmel

JPPKR18

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Dmitri Filippov

JPPKR19

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Ella Tšernobai

JPKNR19

Kondiiter

Natalia Dolženkova

JVAK19

Abikokk

Larissa Tšistokletova

JVAKE18

Abikokk

Larissa Tšistokletova

SPKO17

Kokk

Natalja Gorjatševa

SPKO18

Kokk

Natalia Tarassova

SPKO19

Kokk

Ljudmila Milovidova

SHAK19

Abikokk

Julia Sorokina

NPKO17

Kokk

Olga Vereštšagina

NPKO18

Kokk

Alfia Farfutdinova

NPKO19

Kokk

Lyudmila Gavrilova

NHAK19

Abikokk

Jelena Orlova

NPPK17

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Žanna Gusseva

NPPK18

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Natalya Sidorova

NPPK19

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Tatiana Lijepa

NKKN18

Kondiiter

Irina Burkina

NPKN19

Kondiiter

Irina Burkina

NHPT19

Puhastusteenindaja

Olga Vereštšagina

NPMK19

Klienditeenindaja kaubanduses

Irina Ossipenko

NKTK18

Turismikorraldaja

Irina Erstling

NKRK18

Reisikonsultant

Oksana Antropova

NKRK19

Reisikonsultant

Ksenia Rosenthal

NPRA18

Kergete rõivaste rätsep

Tatjana Dolgovskaja

NPRA19

Kergete rõivaste rätsep

Irina Erstling

JPRAR18

Kergete rõivaste rätsep

Riina Tsukanova

JPRAR19

Kergete rõivaste rätsep

Irina Tšužene

NPTK18

Tekstiilkäsitöö

Irina Erstling

JKJUE18

Juuksur

Katrin Veber

JKJUE19

Juuksur

Ulvi Aro

JPJUE17

Juuksur

Natalia Turilova

JPJUE18

Juuksur

Natalia Turilova

JPJUE19

Juuksur

Kersti Küttim

JPELRp18

Sisetööde elektrik

Anton Bronnikov

JPELRp19

Sisetööde elektrik

Anton Bronnikov

JKKORp18

Keemiaprotsesside operaator

Inga Lazarenko

JKMTRp18

Mäetööline

Valeri Bõstrov

JKTTRp19

Tootmisautomaatik

Irina Leppik

JPASR17

Automaatik

Valentina Volkova

JPASR19

Automaatik

Irina Leppik

JPELR18

Sisetööde elektrik

Svetlana Avdeeva

JPELR17

Sisetööde elektrik

Svetlana Avdeeva

JPLBR17

Laborant

Svetlana Avdejeva

JPLBR18

Laborant

Svetlana Avdejeva

JPLBE18

Laborant

Svetlana Avdejeva

JPLBR19

Laborant

Inga Lazarenko

JPMTR17

Mäetööline

Irina Leppik

JPMTR18

Mäetööline

Irina Leppik

JPMTR19

Mäetööline

Valeri Bõstrov

NPMH17

Mehhatroonik

Viktoria Sokolovskaja

NPMHn18

Mehhatroonik

Stanislav Gugnin

NPMH19

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NKMHp18

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NKMHp19

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NPELp18

Sisetööde elektrik

Mihhail Tint

NPELp19

Sisetööde elektrik

Mihhail Tint

JHPPRp19

Puidupingioperaator

Nikolai Didarov

JPEPR19

Puitkonstruktsioonide ehitaja

Tarmo Kärdi

JPEPR18

Puitkonstruktsioonide ehitaja

Tarmo Kärdi

JPEPR17

Puitkonstruktsioonide ehitaja

Nikolai Didarov

JPTRE17

Tisler

Kätlin Sass

JPTRE19

Tisler

Kätlin Sass

JPEVR18

Ehitusviimistlus

Aleksander Litnjantšin

JPEVR19

Ehitusviimistlus

Tatjana Rešetnikova

JPPLp19

Plaatija

Kiira Soboleva

NPEV17

Ehitusviimistlus

Nikolay Zabegaev

NPEV19

Ehitusviimistlus

Irina Koževnikova

NPKRp19

Krohvija

Vladimir Smirnov

NPBKpt19

Betoonkonstruktsioonide ehitaja

Vladimir Smirnov

SKMUp18

Müürsepp

Vladimir Voronin

SPMARp19

Maaler

Vladimir Voronin

SPEV17

Ehitusviimistlus

Ljudmila Milovidova

SPEV18

Ehitusviimistlus

Svetlana Latajeva

JVPPE19

Puidupingioperaator

Rasmus Politajev

SPLT 17

Laotöötaja

Dmitri Turenkov

SPLT 18

Laotöötaja

Nataliya Mikhaylova

SPLT 19

Laotöötaja

Ljudmila Milovidova

SKLTp18

Laotöötaja

Julia Nikolajeva

SKLTp19

Laotöötaja

Marina Korol

NPVK18

Veokorraldaja

Julia Pill

NPVK19

Veokorraldaja

Irina Ossipenko

NKVE18

Väikeettevõtlus

Jelena Zabegajeva

NKRP18

Raamatupidaja

Irina Erstling

NKRP19

Raamatupidaja

Irina Erstling

NKAK19

Ärikorralduse spetsialist

Jelena Zabegajeva

JLTR17

Laotöötaja

Irina Burtseva

JLTR18

Laotöötaja

Larissa Lavrentjeva

JLTR19

Laotöötaja

Larissa Lavrentjeva

JKVKRp18

Veokorraldaja

Igor Mezelainen

JKVKRp19

Veokorraldaja

Igor Mezelainen

JKVEEp18

Väikeettevõtlus

Aili Arming

JKVEEp19

Väikeettevõtlus

Aili Arming

JPKVR17

Keevitaja

Gennadi Vlassjuk

JPKVR18

Keevitaja

Gennadi Vlassjuk

JPKVR19

Keevitaja

Jelena Vilipp

JKKVRp19

Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)

Jelena Vilipp

JVKE18

Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)

Jelena Vilipp

NPAT17

Mootorsõidukitehnik

Jelena Bulejeva

NPAT18

Mootorsõidukitehnik

Jelena Bulejeva

NPAT19

Mootorsõidukitehnik

Igor Morozov

NHSHp19

Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik

Igor Peterson

NPKV17

Keevitaja

Maria Šustova

NPKV18

Keevitaja

Vasily Korsak

NPKV19

Keevitaja

Tatjana Kink

NPKVp19

Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)

Nadežda Grebenštšikova

NPMTp18

Metallilõikepinkidel töötaja

Mihhail Tint

NKMTp19

Metallilõikepinkidel töötaja

Mihhail Tint

SPME17

Metallilõikepinkidel töötaja

Ljudmila Gorislavskaja

SPME19

Metallilõikepinkidel töötaja

Ljudmila Milovidova

SKMTp19

Metallilõikepinkidel töötaja

Ljudmila Gorislavskaja


Учебная группа

Специальность

Руководитель группы

JKITRp19

IT-süsteemide nooremspetsialist

Maksim Ivanen

JKITRp18

IT-süsteemide nooremspetsialist

Maksim Ivanen

JKTVR19

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JKTVR18

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPTVR19

Tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPTVR18

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPTVR17

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPTVE19

Tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

JPITE18

IT-süsteemide spetsialist

Maksim Ivanen

JPITE17

IT-süsteemide spetsialist

Maksim Ivanen

SKTVRp19

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

SKTVp18

Noorem tarkvaraarendaja

Maksim Ivanen

SPTVR19

Tarkvaraarendaja

Ljudmila Milovidova

SPTV18

Noorem tarkvaraarendaja

Maria Andrejeva

SPTV17

Noorem tarkvaraarendaja

Nadezhda Kryzhanovskaya

NKMMR19

Multimeedia nooremspetsialist

Irina Erstling

NKMM18

Multimeedia nooremspetsialist

Irina Erstling

NKMMRp19

Multimeedia nooremspetsialist

Irina Erstling

NKITRp19

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

NKITp18

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

NPMMR19

Multimeedia nooremspetsialist

Viktoria Sokolovskaja

NPMM18

Multimeedia nooremspetsialist

Olga Laar

NPMM17

Multimeedia nooremspetsialist

Viktoria Sokolovskaja

JPKOE17

Kokk

Svetlana Aleksejeva

JPKOE18

Kokk

Mihkel Luus

JPKOE19

Kokk

Lea Urbalu

JPKOR17

Kokk

Svetlana Aleksejeva

JPKOR18

Kokk

Maarika Rümmel

JPKOR19

Kokk

Tatjana Kippar

JHAKE19

Abikokk

Lea Urbalu

JPPKR17

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Maarika Rümmel

JPPKR18

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Dmitri Filippov

JPPKR19

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Ella Tšernobai

JPKNR19

Kondiiter

Natalia Dolženkova

JVAK19

Abikokk

Larissa Tšistokletova

JVAKE18

Abikokk

Larissa Tšistokletova

SPKO17

Kokk

Natalja Gorjatševa

SPKO18

Kokk

Natalia Tarassova

SPKO19

Kokk

Ljudmila Milovidova

SHAK19

Abikokk

Julia Sorokina

NPKO17

Kokk

Olga Vereštšagina

NPKO18

Kokk

Alfia Farfutdinova

NPKO19

Kokk

Lyudmila Gavrilova

NHAK19

Abikokk

Jelena Orlova

NPPK17

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Žanna Gusseva

NPPK18

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Natalya Sidorova

NPPK19

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Tatiana Lijepa

NKKN18

Kondiiter

Irina Burkina

NPKN19

Kondiiter

Irina Burkina

NHPT19

Puhastusteenindaja

Olga Vereštšagina

NPMK19

Klienditeenindaja kaubanduses

Irina Ossipenko

NKTK18

Turismikorraldaja

Irina Erstling

NKRK18

Reisikonsultant

Oksana Antropova

NKRK19

Reisikonsultant

Ksenia Rosenthal

NPRA18

Kergete rõivaste rätsep

Tatjana Dolgovskaja

NPRA19

Kergete rõivaste rätsep

Irina Erstling

JPRAR18

Kergete rõivaste rätsep

Riina Tsukanova

JPRAR19

Kergete rõivaste rätsep

Irina Tšužene

NPTK18

Tekstiilkäsitöö

Irina Erstling

JKJUE18

Juuksur

Katrin Veber

JKJUE19

Juuksur

Ulvi Aro

JPJUE17

Juuksur

Natalia Turilova

JPJUE18

Juuksur

Natalia Turilova

JPJUE19

Juuksur

Kersti Küttim

JPELRp18

Sisetööde elektrik

Anton Bronnikov

JPELRp19

Sisetööde elektrik

Anton Bronnikov

JKKORp18

Keemiaprotsesside operaator

Inga Lazarenko

JKMTRp18

Mäetööline

Valeri Bõstrov

JKTTRp19

Tootmisautomaatik

Irina Leppik

JPASR17

Automaatik

Valentina Volkova

JPASR19

Automaatik

Irina Leppik

JPELR18

Sisetööde elektrik

Svetlana Avdeeva

JPELR17

Sisetööde elektrik

Svetlana Avdeeva

JPLBR17

Laborant

Svetlana Avdejeva

JPLBR18

Laborant

Svetlana Avdejeva

JPLBE18

Laborant

Svetlana Avdejeva

JPLBR19

Laborant

Inga Lazarenko

JPMTR17

Mäetööline

Irina Leppik

JPMTR18

Mäetööline

Irina Leppik

JPMTR19

Mäetööline

Valeri Bõstrov

NPMH17

Mehhatroonik

Viktoria Sokolovskaja

NPMHn18

Mehhatroonik

Stanislav Gugnin

NPMH19

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NKMHp18

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NKMHp19

Mehhatroonik

Mihhail Tint

NPELp18

Sisetööde elektrik

Mihhail Tint

NPELp19

Sisetööde elektrik

Mihhail Tint

JHPPRp19

Puidupingioperaator

Nikolai Didarov

JPEPR19

Puitkonstruktsioonide ehitaja

Tarmo Kärdi

JPEPR18

Puitkonstruktsioonide ehitaja

Tarmo Kärdi

JPEPR17

Puitkonstruktsioonide ehitaja

Nikolai Didarov

JPTRE17

Tisler

Kätlin Sass

JPTRE19

Tisler

Kätlin Sass

JPEVR18

Ehitusviimistlus

Aleksander Litnjantšin

JPEVR19

Ehitusviimistlus

Tatjana Rešetnikova

JPPLp19

Plaatija

Kiira Soboleva

NPEV17

Ehitusviimistlus

Nikolay Zabegaev

NPEV19

Ehitusviimistlus

Irina Koževnikova

NPKRp19

Krohvija

Vladimir Smirnov

NPBKpt19

Betoonkonstruktsioonide ehitaja

Vladimir Smirnov

SKMUp18

Müürsepp

Vladimir Voronin

SPMARp19

Maaler

Vladimir Voronin

SPEV17

Ehitusviimistlus

Ljudmila Milovidova

SPEV18

Ehitusviimistlus

Svetlana Latajeva

JVPPE19

Puidupingioperaator

Rasmus Politajev

SPLT 17

Laotöötaja

Dmitri Turenkov

SPLT 18

Laotöötaja

Nataliya Mikhaylova

SPLT 19

Laotöötaja

Ljudmila Milovidova

SKLTp18

Laotöötaja

Julia Nikolajeva

SKLTp19

Laotöötaja

Marina Korol

NPVK18

Veokorraldaja

Julia Pill

NPVK19

Veokorraldaja

Irina Ossipenko

NKVE18

Väikeettevõtlus

Jelena Zabegajeva

NKRP18

Raamatupidaja

Irina Erstling

NKRP19

Raamatupidaja

Irina Erstling

NKAK19

Ärikorralduse spetsialist

Jelena Zabegajeva

JLTR17

Laotöötaja

Irina Burtseva

JLTR18

Laotöötaja

Larissa Lavrentjeva

JLTR19

Laotöötaja

Larissa Lavrentjeva

JKVKRp18

Veokorraldaja

Igor Mezelainen

JKVKRp19

Veokorraldaja

Igor Mezelainen

JKVEEp18

Väikeettevõtlus

Aili Arming

JKVEEp19

Väikeettevõtlus

Aili Arming

JPKVR17

Keevitaja

Gennadi Vlassjuk

JPKVR18

Keevitaja

Gennadi Vlassjuk

JPKVR19

Keevitaja

Jelena Vilipp

JKKVRp19

Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)

Jelena Vilipp

JVKE18

Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)

Jelena Vilipp

NPAT17

Mootorsõidukitehnik

Jelena Bulejeva

NPAT18

Mootorsõidukitehnik

Jelena Bulejeva

NPAT19

Mootorsõidukitehnik

Igor Morozov

NHSHp19

Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik

Igor Peterson

NPKV17

Keevitaja

Maria Šustova

NPKV18

Keevitaja

Vasily Korsak

NPKV19

Keevitaja

Tatjana Kink

NPKVp19

Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)

Nadežda Grebenštšikova

NPMTp18

Metallilõikepinkidel töötaja

Mihhail Tint

NKMTp19

Metallilõikepinkidel töötaja

Mihhail Tint

SPME17

Metallilõikepinkidel töötaja

Ljudmila Gorislavskaja

SPME19

Metallilõikepinkidel töötaja

Ljudmila Milovidova

SKMTp19

Metallilõikepinkidel töötaja

Ljudmila Gorislavskaja