Praktikajuhendajad


Õppekava nimetus Grupp alates 01.09.2021 Praktikajuhendaja
IT-süsteemide nooremspetsialist JKITp20 Rimma Erikainen
IT-süsteemide nooremspetsialist JKITp21 Rimma Erikainen
IT-süsteemide spetsialist JPITE20 Pauliine Agu
IT-süsteemide spetsialist (IT-Akadeemia) JPITE21 Pauliine Agu
IT-süsteemide nooremspetsialist NKITp20 Irina Erstling
IT-süsteemide nooremspetsialist NKITp21 Irina Erstling
IT-turvaspetsialist JKISp21 Rimma Erikainen
Multimeedia nooremspetsialist NPMM21 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NPMM20 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NPMMR19 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMM21 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMM20 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMMp20 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMMp21 Irina Erstling
Plaatija NPPLp21 Jefim Šabarov
Puitkonstruktsioonide ehitus JPEPR19 Roman Kuznetsov
Puitkonstruktsioonide ehitus JPEP21 Roman Kuznetsov
Puitkonstruktsioonide ehitus JPEP20 Roman Kuznetsov
Ehitusviimistlus  JPEVR19 Roman Kuznetsov
Ehitusviimistlus JPEV20 Roman Kuznetsov
Ehitusviimistlus NPEV20 Jefim Šabarov
Ehitusviimistlus NPEV21 Jefim Šabarov
Müürsepp SPMUp20 Jefim Šabarov
Ehitusviimistlus NPEV19 Jefim Šabarov
Kinnisvarahaldur NKKV20 Jefim Šabarov
Kinnisvarahaldur JKKVp21 Roman Kuznetsov
Sisetööde elektrik  JPELp20 Valentina Volkova
Sisetööde elektrik  NPELp20 Mihhail Tint
Sisetööde elektrik  NPELp21 Mihhail Tint
Sisetööde elektrik  JPELp21 Anton Bronnikov
Sisetööde elektrik  JPELEp20 Anton Bronnikov
Sisetööde elektrik  JPEL20 Svetlana Avdejeva
Sisetööde elektrik  JPEL21  
Sisetööde elektrik  JPELpb21 Valeri Bõstrov
Automaatik JPASR19 Irina Leppik
Automaatik JPAS20 Valentina Volkova
Automaatik JPAS21  
Mehhatroonik NPMH19 Mihhail Tint
Mehhatroonik NPMH20 Mihhail Tint
Mehhatroonik NPMH21  
Mehhatroonik NKMHp20 Mihhail Tint
Mehhatroonik NKMHp21 Mihhail Tint
Klienditeenindaja kaubanduses NPKL21 Irina Ossipenko
Ärikorralduse spetsialist  NKAKp20 Tatjana Kink
Väikeettevõtja SKVEs20 Zanna Tsvetkova
Ärikorralduse spetsialist NKAKs21 Jelena Zabegajeva
Juuksur JKJUE20 Svetlana Mokroussova
Juuksur JKJUE21 Natalia Turilova
Juuksur JPJUE19 Vivian Kartsepp
Juuksur JPJUE21 Vivian Kartsepp
Juuksur JPJUE20 Natalia Turilova
Mäetööline JPMTR19 Valeri Bõstrov
Keemiaprotsesside operaator  JKKTp20 Inga Lazarenko
Laborant JPLBR19 Inga Lazarenko
Laborant JPLB20 Svetlana Avdejeva
Laborant JPLB21  
Puhastusteenindaja NHPT21 Olga Vereštšagina
Tekstiilkäsitöö NPTK20 Irina Erstling
Raamatupidaja JKRPEs20 Irene Janter
Raamatupidaja NKRPs21 Irina Malkus
Raamatupidaja NKRPst21 Irina Malkus
Raamatupidaja NKRP20 Irina Malkus
Kokk JPKOE19 Lea Urbalu
Toitlustusteenindus  JPTTE20 Jelena Kutšmuk
Toitlustusteenindus  JPTTE21 Jelena Kutšmuk
Kokk JPKOR19 Svetlana Aleksejeva
Kokk JPKO20 Jelena Kutšmuk
Kokk JPKO21 Jelena Kutšmuk
Abikokk VHAK21 Larissa Tšistokletova
Kokk JPKKE20 Jelena Kutšmuk
Kokk SPKO21 Natalja Tarassova
Kokk SPKO19 Niina Jevstafiadi
Kokk SPKO20 Natalja Gorjatševa
Abikokk SHAK21 Svetlana Mitsõk
Köögiabiline  NHKA21  
Köögiabiline  SHKA20 Kristeli Peri
Kokk NPKO20 Alfia Farfutdinova
Kokk NPKO19 Lyudmila Gavrilova
Kokk NPKO21 Maria Popova
Abikokk JHAKE21 Jelena Kutšmuk
Tisler JPTSE19 Roman Kuznetsov
Puidupingioperaator NHPPp21 Jefim Šabarov
Puidupingioperaator VHPPE21 Roman Kuznetsov
Keevitaja JPKV20 Jelena Vilipp
Keevitaja JPKVR19 Jelena Vilipp
Keevitus- ja metallitööd JPKM21  
Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja) VHKV21 Jelena Vilipp
Keevitus- ja metallitööd NPKMb21  
Metallilõikepinkidel töötaja SPME19 Juri Itsenko
Metallilõikepinkidel töötaja SPMOp20 Juri Itsenko
Metallilõikepinkidel töötaja SPMOp21 Svetlana Makarova
Koostelukksepp SHKLp21 Aleksandr Smolin
Keevitaja NPKV20 Anton Rajevski
Keevitaja NPKV19 Anton Rajevski
Keevitus- ja metallitööd NPKMa21  
Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja) NPKVp21 Svetlana Makarova
Mootorsõidukitehnik NPAT20 Kontantin Zabegajev
Mootorsõidukitehnik NPAT19 Jelena Bulejeva
Mootorsõidukitehnik NPAT21 Svetlana Makarova
Mootorsõidukitehnik NPATp21 Svetlana Makarova
Reisikonsultant NKRK20 Valentina Kravtšuk
Turismikorraldaja NKTK21 Ksenia Rosenthal
Noorem tarkvaraarendaja JKTV20 Pauliine Agu
Noorem tarkvaraarendaja JKTV21 Pauliine Agu
Noorem tarkvaraarendaja JPTVR19 Rimma Erikainen
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) JPTV20 Rimma Erikainen
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) JPTV21 Rimma Erikainen
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) JPTVE19 Pauliine Agu
Noorem tarkvaraarendaja SPTVR19 Andrei Izmalkov
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) SPTV20 Andrei Izmalkov
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) SPTV21 Andrei Izmalkov
Noorem tarkvaraarendaja SKTVp20 Andrei Izmalkov
Kergete rõivaste rätsep JPRA20 Riina Tsukanova
Rõivaõmblemine (osaoskus kergete rõivaste õmblemine) JPRÕ21 Irina Tšužene
Kergete rõivaste rätsep NPRA20 Tatjana Dolgovskaja
Kergete rõivaste rätsep NPRA21 Irina Ossipenko
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPK20 Jelena Kutšmuk
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPKR19 Dmitri Filippov
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPK21 Jelena Kutšmuk
Kondiiter JPKN21 Jelena Kutšmuk
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia NPPK20 Anna Tultseva
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia NPPK19 Tatiana Lijepa
Pagar  NPPG21 Irina Burkina
Laotöötaja JPLT21 Julia Biblikova
Laotöötaja JPLT20 Julia Biblikova
Laotöötaja JPLTR19 Larissa Lavrentjeva
Laotöötaja SPLT19 Aili Arming
Laotöötaja SPLT20 Marina Korol
Laotöötaja SPLT21 Julia Biblikova
Laotöötaja SPLTp21 Julia Biblikova
Laotöötaja SPLTp20 Juulia Nikolajeva
Veokorraldaja-logistik JPVLp20 Igor Mezelainen
Veokorraldaja-logistik SPVLs21 Julia Biblikova
Veokorraldaja-logistik NPVLp20 Tatjana Kink
Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik  JHSH21 Jelena Vilipp
Õppekava nimetus Grupp alates 01.09.2021 Praktikajuhendaja
IT-süsteemide nooremspetsialist JKITp20 Rimma Erikainen
IT-süsteemide nooremspetsialist JKITp21 Rimma Erikainen
IT-süsteemide spetsialist JPITE20 Pauliine Agu
IT-süsteemide spetsialist (IT-Akadeemia) JPITE21 Pauliine Agu
IT-süsteemide nooremspetsialist NKITp20 Irina Erstling
IT-süsteemide nooremspetsialist NKITp21 Irina Erstling
IT-turvaspetsialist JKISp21 Rimma Erikainen
Multimeedia nooremspetsialist NPMM21 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NPMM20 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NPMMR19 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMM21 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMM20 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMMp20 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMMp21 Irina Erstling
Plaatija NPPLp21 Jefim Šabarov
Puitkonstruktsioonide ehitus JPEPR19 Roman Kuznetsov
Puitkonstruktsioonide ehitus JPEP21 Roman Kuznetsov
Puitkonstruktsioonide ehitus JPEP20 Roman Kuznetsov
Ehitusviimistlus  JPEVR19 Roman Kuznetsov
Ehitusviimistlus JPEV20 Roman Kuznetsov
Ehitusviimistlus NPEV20 Jefim Šabarov
Ehitusviimistlus NPEV21 Jefim Šabarov
Müürsepp SPMUp20 Jefim Šabarov
Ehitusviimistlus NPEV19 Jefim Šabarov
Kinnisvarahaldur NKKV20 Jefim Šabarov
Kinnisvarahaldur JKKVp21 Roman Kuznetsov
Sisetööde elektrik  JPELp20 Valentina Volkova
Sisetööde elektrik  NPELp20 Mihhail Tint
Sisetööde elektrik  NPELp21 Mihhail Tint
Sisetööde elektrik  JPELp21 Anton Bronnikov
Sisetööde elektrik  JPELEp20 Anton Bronnikov
Sisetööde elektrik  JPEL20 Svetlana Avdejeva
Sisetööde elektrik  JPEL21  
Sisetööde elektrik  JPELpb21 Valeri Bõstrov
Automaatik JPASR19 Irina Leppik
Automaatik JPAS20 Valentina Volkova
Automaatik JPAS21  
Mehhatroonik NPMH19 Mihhail Tint
Mehhatroonik NPMH20 Mihhail Tint
Mehhatroonik NPMH21  
Mehhatroonik NKMHp20 Mihhail Tint
Mehhatroonik NKMHp21 Mihhail Tint
Klienditeenindaja kaubanduses NPKL21 Irina Ossipenko
Ärikorralduse spetsialist  NKAKp20 Tatjana Kink
Väikeettevõtja SKVEs20 Zanna Tsvetkova
Ärikorralduse spetsialist NKAKs21 Jelena Zabegajeva
Juuksur JKJUE20 Svetlana Mokroussova
Juuksur JKJUE21 Natalia Turilova
Juuksur JPJUE19 Vivian Kartsepp
Juuksur JPJUE21 Vivian Kartsepp
Juuksur JPJUE20 Natalia Turilova
Mäetööline JPMTR19 Valeri Bõstrov
Keemiaprotsesside operaator  JKKTp20 Inga Lazarenko
Laborant JPLBR19 Inga Lazarenko
Laborant JPLB20 Svetlana Avdejeva
Laborant JPLB21  
Puhastusteenindaja NHPT21 Olga Vereštšagina
Tekstiilkäsitöö NPTK20 Irina Erstling
Raamatupidaja JKRPEs20 Irene Janter
Raamatupidaja NKRPs21 Irina Malkus
Raamatupidaja NKRPst21 Irina Malkus
Raamatupidaja NKRP20 Irina Malkus
Kokk JPKOE19 Lea Urbalu
Toitlustusteenindus  JPTTE20 Jelena Kutšmuk
Toitlustusteenindus  JPTTE21 Jelena Kutšmuk
Kokk JPKOR19 Svetlana Aleksejeva
Kokk JPKO20 Jelena Kutšmuk
Kokk JPKO21 Jelena Kutšmuk
Abikokk VHAK21 Larissa Tšistokletova
Kokk JPKKE20 Jelena Kutšmuk
Kokk SPKO21 Natalja Tarassova
Kokk SPKO19 Niina Jevstafiadi
Kokk SPKO20 Natalja Gorjatševa
Abikokk SHAK21 Svetlana Mitsõk
Köögiabiline  NHKA21  
Köögiabiline  SHKA20 Kristeli Peri
Kokk NPKO20 Alfia Farfutdinova
Kokk NPKO19 Lyudmila Gavrilova
Kokk NPKO21 Maria Popova
Abikokk JHAKE21 Jelena Kutšmuk
Tisler JPTSE19 Roman Kuznetsov
Puidupingioperaator NHPPp21 Jefim Šabarov
Puidupingioperaator VHPPE21 Roman Kuznetsov
Keevitaja JPKV20 Jelena Vilipp
Keevitaja JPKVR19 Jelena Vilipp
Keevitus- ja metallitööd JPKM21  
Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja) VHKV21 Jelena Vilipp
Keevitus- ja metallitööd NPKMb21  
Metallilõikepinkidel töötaja SPME19 Juri Itsenko
Metallilõikepinkidel töötaja SPMOp20 Juri Itsenko
Metallilõikepinkidel töötaja SPMOp21 Svetlana Makarova
Koostelukksepp SHKLp21 Aleksandr Smolin
Keevitaja NPKV20 Anton Rajevski
Keevitaja NPKV19 Anton Rajevski
Keevitus- ja metallitööd NPKMa21  
Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja) NPKVp21 Svetlana Makarova
Mootorsõidukitehnik NPAT20 Kontantin Zabegajev
Mootorsõidukitehnik NPAT19 Jelena Bulejeva
Mootorsõidukitehnik NPAT21 Svetlana Makarova
Mootorsõidukitehnik NPATp21 Svetlana Makarova
Reisikonsultant NKRK20 Valentina Kravtšuk
Turismikorraldaja NKTK21 Ksenia Rosenthal
Noorem tarkvaraarendaja JKTV20 Pauliine Agu
Noorem tarkvaraarendaja JKTV21 Pauliine Agu
Noorem tarkvaraarendaja JPTVR19 Rimma Erikainen
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) JPTV20 Rimma Erikainen
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) JPTV21 Rimma Erikainen
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) JPTVE19 Pauliine Agu
Noorem tarkvaraarendaja SPTVR19 Andrei Izmalkov
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) SPTV20 Andrei Izmalkov
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) SPTV21 Andrei Izmalkov
Noorem tarkvaraarendaja SKTVp20 Andrei Izmalkov
Kergete rõivaste rätsep JPRA20 Riina Tsukanova
Rõivaõmblemine (osaoskus kergete rõivaste õmblemine) JPRÕ21 Irina Tšužene
Kergete rõivaste rätsep NPRA20 Tatjana Dolgovskaja
Kergete rõivaste rätsep NPRA21 Irina Ossipenko
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPK20 Jelena Kutšmuk
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPKR19 Dmitri Filippov
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPK21 Jelena Kutšmuk
Kondiiter JPKN21 Jelena Kutšmuk
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia NPPK20 Anna Tultseva
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia NPPK19 Tatiana Lijepa
Pagar  NPPG21 Irina Burkina
Laotöötaja JPLT21 Julia Biblikova
Laotöötaja JPLT20 Julia Biblikova
Laotöötaja JPLTR19 Larissa Lavrentjeva
Laotöötaja SPLT19 Aili Arming
Laotöötaja SPLT20 Marina Korol
Laotöötaja SPLT21 Julia Biblikova
Laotöötaja SPLTp21 Julia Biblikova
Laotöötaja SPLTp20 Juulia Nikolajeva
Veokorraldaja-logistik JPVLp20 Igor Mezelainen
Veokorraldaja-logistik SPVLs21 Julia Biblikova
Veokorraldaja-logistik NPVLp20 Tatjana Kink
Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik  JHSH21 Jelena Vilipp