Новости

Underworld kooliteater alustas uut teatrihooaega. 18. сентября Katrin Puusepp

Uus õppeaasta on toonud Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse seinte vahele uued talendid!


Kokad, keevitajad, automehaanikud, mehhatroonikud, ehitajad, multimeediaspetsialistid jne... Mis võiks neil kõigil ühist olla? - Ühine armastus teatri vastu. UNDERWORLD kooliteatri näitlejate ridadesse lisandusid peaaegu kõigi ametite esindajad. 

Uus teatrihooaeg avati uue etenduse tantsuprooviga. Tegemist on lavastusega, mida esitati esimest korda teatritrupiga juba 2009. aastal – taas lavastame unustatud hea. Seekord on aga lavastus eestikeelne. Täname meie kooli multimeedia eriala lõpetanud Simona Veskus-Barsukovi, kelle abil valmib etendusele koreograafia. 

Fotod ja tekst: 
Anna Tereštšenko, UNDERWORLD teatrijuht

Kokad, keevitajad, automehaanikud, mehhatroonikud, ehitajad, multimeediaspetsialistid jne... Mis võiks neil kõigil ühist olla? - Ühine armastus teatri vastu. UNDERWORLD kooliteatri näitlejate ridadesse lisandusid peaaegu kõigi ametite esindajad. 

Uus teatrihooaeg avati uue etenduse tantsuprooviga. Tegemist on lavastusega, mida esitati esimest korda teatritrupiga juba 2009. aastal – taas lavastame unustatud hea. Seekord on aga lavastus eestikeelne. Täname meie kooli multimeedia eriala lõpetanud Simona Veskus-Barsukovi, kelle abil valmib etendusele koreograafia. 

Fotod ja tekst: 
Anna Tereštšenko, UNDERWORLD teatrijuht