Новости

Tulevikutee laborandina: praktikakonverents 2023 15. сентября Sergei Jegorovtsev

Hea koolipere ja koostööpartnerid!


Meil on hea meel, et 20.septembril toimub Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Jõhvi õppekohas laborandi eriala praktikakonverents, kus meie õpilastel on au tutvustada praktikal omandatud teadmisi ja kogemusi. Sündmus on suurepärane võimalus jagada saavutatud tulemusi ning teha koostööd, et muuta see päev veelgi väärtuslikumaks õpilastele.

Kuupäev ja Aeg: 20. september 2023, kell 9:30 - 14:30

Asukoht: Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Kutse 13, Jõhvi õppekoht - Aula

Päevakava:

9:30 - 10:00: Tervituskohv ja registreerimine (koostööpartnerite esindajad)

10:00 - 11:25: Õpilaste esitlused praktikatööst ettevõtetes, 1. osa

11:25 - 12:10: Lõuna

12:10 - 13:00: Õpilaste esitlused praktikatööst ettevõtetes, 2. osa

13:00 - 13:40: Kokkuvõte ja tänusõnad

Konverentsi eesmärgiks on koos meie õpilastega jagada hindamatuid teadmisi ja kogemusi, mis aitavad kaasa nende erialase arengu ja annavad hoogu edukusele tulevikus. Konverentsist võtavad osa Terviseameti, VKG Oil AS ning Kiviõlikeemiatööstuse ettevõtete esindajad ning nende osalemine on meile oluline, et saada tagasisidet, luua inspireeriv keskkond ning toetada noori praktikante nende karjääriteel.

Ootame väga seda sündmust ja loodame Teid näha juba 20. septembril meie praktika konverentsil!

Meil on hea meel, et 20.septembril toimub Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Jõhvi õppekohas laborandi eriala praktikakonverents, kus meie õpilastel on au tutvustada praktikal omandatud teadmisi ja kogemusi. Sündmus on suurepärane võimalus jagada saavutatud tulemusi ning teha koostööd, et muuta see päev veelgi väärtuslikumaks õpilastele.

Kuupäev ja Aeg: 20. september 2023, kell 9:30 - 14:30

Asukoht: Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Kutse 13, Jõhvi õppekoht - Aula

Päevakava:

9:30 - 10:00: Tervituskohv ja registreerimine (koostööpartnerite esindajad)

10:00 - 11:25: Õpilaste esitlused praktikatööst ettevõtetes, 1. osa

11:25 - 12:10: Lõuna

12:10 - 13:00: Õpilaste esitlused praktikatööst ettevõtetes, 2. osa

13:00 - 13:40: Kokkuvõte ja tänusõnad


Konverentsi eesmärgiks on koos meie õpilastega jagada hindamatuid teadmisi ja kogemusi, mis aitavad kaasa nende erialase arengu ja annavad hoogu edukusele tulevikus. Konverentsist võtavad osa Terviseameti, VKG Oil AS ning Kiviõlikeemiatööstuse ettevõtete esindajad ning nende osalemine on meile oluline, et saada tagasisidet, luua inspireeriv keskkond ning toetada noori praktikante nende karjääriteel.

Ootame väga seda sündmust ja loodame Teid näha juba 20. septembril meie praktika konverentsil!