Наши истории

Täiendava keeleõppe projekti lõppüritus toimus Pärnu restoranis NOOT 17. декабря ivkhk_editor

Koka eriala III kursuse õpilaste (SPKO16) kohtumine Pärnu restorani NOOT peakokk Rudolf Visnapuuga lõpetas PRÕM projekti "Töötoad ja meisterklassid koka erialal” tegevused.


Projekti eesmärgiks oli parandada meie tulevaste kokkade erialase eesti keele oskust ning täiendada nende teadmisi restoraniköögi ja -töö korraldamise kohta.

Kavas olid põnevad mitteformaalsed erialase eesti keele tunnid, restorani Piparmünt peakokk ja kohvikute omanik Vladimir Upenieku meistriklass, kus meie õpilased osalesid  restoraniroogade valmistamises ning õppereis Pärnusse.

Kohtumine Rudolf  Visnapuuga, kes on Eesti Peakokkade Ühenduse president, Pärnu restorani NOOT peakokk, Meister Kokk kutsekvalifikatsiooni ja kokkade kõrgeima auraha Cordon Bleu kandja, avaldas kokaõpilastele kordumatut muljet.

 

Projekti koostajad ja elluviijad: Niina Jevstafiadi ja Irina Meljakova

Projekti eesmärgiks oli parandada meie tulevaste kokkade erialase eesti keele oskust ning täiendada nende teadmisi restoraniköögi ja -töö korraldamise kohta.

Kavas olid põnevad mitteformaalsed erialase eesti keele tunnid, restorani Piparmünt peakokk ja kohvikute omanik Vladimir Upenieku meistriklass, kus meie õpilased osalesid  restoraniroogade valmistamises ning õppereis Pärnusse.

Kohtumine Rudolf  Visnapuuga, kes on Eesti Peakokkade Ühenduse president, Pärnu restorani NOOT peakokk, Meister Kokk kutsekvalifikatsiooni ja kokkade kõrgeima auraha Cordon Bleu kandja, avaldas kokaõpilastele kordumatut muljet.

 

Projekti koostajad ja elluviijad: Niina Jevstafiadi ja Irina Meljakova