Новости

Leedu õpilased praktikal ja töötajad stažeerimas Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses 23. января ivkhk_editor


19. jaanuarist - 3. veebruarini on Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses ERASMUS+ projekti  Nr. 2018-1-LT01-KA102-046826 „Skills for learning community in vocational education“ raames praktikal Vilniuse Tehnoloogia ja Äri Kutsehariduskeskuse/Vilniaus technologiju ir verslo profesinio mokymo centras/ Leedu,  3 multimeedia ja 3 programmeerija eriala õpilast, et omandada uusi kogemusi.

20. jaanuarist - 25. jaanuarini stažeerivad meie koolis Vilniuse kooli töötajad. Töötajate stažeerimine välismaal tõstab kooli õppekasvatustöö kvaliteeti, kolleegidelt õppimine mitmekesistab kutseõppeasutuste igapäevatööd.

21. jaanuaril toimus sissejuhatav kohtumine, tutvuti siinsete õppimisvõimalustega, praktikakavaga ja juhendajatega Jõhvi ja Narva õppekohas. Õpilasi ja kolleege Vilniusest tervitas arendus- ja PR juht Karén Sukiasyan. Praktikat koordineerib IT erialade juht Natella Mihhailova.

Praktikantide programmis on lisaks erialasele tööpraktikale ka erinevad kultuurilised üritused ja väljasõidud, tutvumine Eesti kultuuri ja vaatamisväärsustega, mida korraldab Juri Gerzanitš.

Projekti finantseerib Euroopa Liidu Erasmus+ Programm.

  • Vilniaus technologiju ir verslo profesinio mokymo centras: www.vtvpmc.lt

19. jaanuarist - 3. veebruarini on Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses ERASMUS+ projekti  Nr. 2018-1-LT01-KA102-046826 „Skills for learning community in vocational education“ raames praktikal Vilniuse Tehnoloogia ja Äri Kutsehariduskeskuse/Vilniaus technologiju ir verslo profesinio mokymo centras/ Leedu,  3 multimeedia ja 3 programmeerija eriala õpilast, et omandada uusi kogemusi.

20. jaanuarist - 25. jaanuarini stažeerivad meie koolis Vilniuse kooli töötajad. Töötajate stažeerimine välismaal tõstab kooli õppekasvatustöö kvaliteeti, kolleegidelt õppimine mitmekesistab kutseõppeasutuste igapäevatööd.

21. jaanuaril toimus sissejuhatav kohtumine, tutvuti siinsete õppimisvõimalustega, praktikakavaga ja juhendajatega Jõhvi ja Narva õppekohas. Õpilasi ja kolleege Vilniusest tervitas arendus- ja PR juht Karén Sukiasyan. Praktikat koordineerib IT erialade juht Natella Mihhailova.

Praktikantide programmis on lisaks erialasele tööpraktikale ka erinevad kultuurilised üritused ja väljasõidud, tutvumine Eesti kultuuri ja vaatamisväärsustega, mida korraldab Juri Gerzanitš.

Projekti finantseerib Euroopa Liidu Erasmus+ Programm.

  • Vilniaus technologiju ir verslo profesinio mokymo centras: www.vtvpmc.lt