Uudised

Väliskolleegid Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses 11. oktoober ivkhk_editor

9.oktoobril külastasid meie kooli väliskolleegid, kellega plaanime eduka koostöö jätkamist.


Maja Jošt on keeleõpetaja Sloveeniast, meie partnerorganisatsioonist Šolski center Kranj, kus läbisid praktika IVKHK mehhatrooniku eriala õpilased selle aasta kevadel. Hea koostöö  Šolski kutsehariduskeskusega kestab juba mitu aastat. Selle visiidi raames külastas Maja Jošt vene keele ja kirjanduse tunde, suhtles õpilaste ja õpetajatega, tutvustas Sloveenia riiki ja kutseharidust. Šolski center Kranj õpilased on hetkel meie koolis praktikal – 2 IT eriala õpilast Jõhvi õppekohas ja 2 mehhatrooniku eriala õpilast ettevõttes Eesti Energia.

Andre Boyer saabus Eestisse programmi „English language Fellow“. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses planeerib  Andre nõustada inglise keele õpetajaid ning võimalusel korraldada töötajatele ja õpilastele inglise keele klubi.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus on avatud uutele ideedele ja koostööprojektidele!

Maja Jošt on keeleõpetaja Sloveeniast, meie partnerorganisatsioonist Šolski center Kranj, kus läbisid praktika IVKHK mehhatrooniku eriala õpilased selle aasta kevadel. Hea koostöö  Šolski kutsehariduskeskusega kestab juba mitu aastat. Selle visiidi raames külastas Maja Jošt vene keele ja kirjanduse tunde, suhtles õpilaste ja õpetajatega, tutvustas Sloveenia riiki ja kutseharidust. Šolski center Kranj õpilased on hetkel meie koolis praktikal – 2 IT eriala õpilast Jõhvi õppekohas ja 2 mehhatrooniku eriala õpilast ettevõttes Eesti Energia.

Andre Boyer saabus Eestisse programmi „English language Fellow“. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses planeerib  Andre nõustada inglise keele õpetajaid ning võimalusel korraldada töötajatele ja õpilastele inglise keele klubi.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus on avatud uutele ideedele ja koostööprojektidele!