Meie lood

Tutvumine ettevõttega Astrec Data 13. oktoober Maarika Rümmel

Esmaspäeval, 11.oktoobril käisid teise ja kolmanda kursuse IT valdkonna õpilased IT-firmas Astrec Data ekskursioonil.


Ekskursiooni käigus tutvusid õpilased Data keskusega, nägid kus hoitakse servereid ja kuidas neid hooldatakse. Astrec Data keskuse tehniline juht German Karin rääkis rendi teenustest, riist- ja tarkvara turvalisusest, näitas kuidas töötavad nende IT-insenerid. Õpilased said teada nende tuleviku plaanidest. Pärast ümberehitusi oodatakse meie õpilasi sinna praktikale. 

Maarika Rümmel

õpetaja

Ekskursiooni käigus tutvusid õpilased Data keskusega, nägid kus hoitakse servereid ja kuidas neid hooldatakse. Astrec Data keskuse tehniline juht German Karin rääkis rendi teenustest, riist- ja tarkvara turvalisusest, näitas kuidas töötavad nende IT-insenerid. Õpilased said teada nende tuleviku plaanidest. Pärast ümberehitusi oodatakse meie õpilasi sinna praktikale. 

Maarika Rümmel

õpetaja