Meie lood

Schneider Electric esindajad meil külas. 05. november Anton Bronnikov

14. oktoobril külastasid meie kooli firma Schneider Electric esindajad Gatis Arajums ja Andris Krumins.


Tehnoloogiaosakond on selle ettevõttega teinud viljakat koostööd juba mitu aastat. Tänu sellele osalevad meie kooli elektrikud ja mehhatroonikud edukalt rahvusvahelistel võistlustel. Ettevõte arendab aktiivselt oma tooteid ning pakub uusi ajakohaseid elektrilahendusi, aga toetab ka õppeasutusi Baltikumis, varustades neid tänapäevaste seadmetega. Meie õpilastele pandi kokku viis tööstendi koos seadmete komplektiga, mis sisaldavad ettevõtte viimaseid arenguid. Tänapäevased seadmed võimaldavad kaugjuhtida koormust ja jälgida elektritarbimist.  Need stendid kingiti meie koolile, et laiendada praktiliste tööde korraldamise võimalusi ja suurendada uue elektrikute põlvkonna pädevust.

Anton Bronnikov
kutseõpetaja

Tehnoloogiaosakond on selle ettevõttega teinud viljakat koostööd juba mitu aastat. Tänu sellele osalevad meie kooli elektrikud ja mehhatroonikud edukalt rahvusvahelistel võistlustel. Ettevõte arendab aktiivselt oma tooteid ning pakub uusi ajakohaseid elektrilahendusi, aga toetab ka õppeasutusi Baltikumis, varustades neid tänapäevaste seadmetega. Meie õpilastele pandi kokku viis tööstendi koos seadmete komplektiga, mis sisaldavad ettevõtte viimaseid arenguid. Tänapäevased seadmed võimaldavad kaugjuhtida koormust ja jälgida elektritarbimist.  Need stendid kingiti meie koolile, et laiendada praktiliste tööde korraldamise võimalusi ja suurendada uue elektrikute põlvkonna pädevust.

Anton Bronnikov
kutseõpetaja