Meie lood

Reisikonsultandid Salva Kindlustuse esinduses 25. veebruar ivkhk_admin

21. veebruaril külastasid reisikonsultandi (NKRK18) eriala õpilased koos kutseõpetaja Oksana Antropovaga kindlustusseltsi Salva Kindlustus esindust Narvas.


Õppekäigu eesmärk oli tutvustada õpilastele reisikindlustuse korraldust.

Väga huvitava ringkäigu tegi Salva Kindlustuse regionaalne müügijuht Messurme Pissareva, kes rääkis õpilastele meeleldi seltsi tegevusest, organisatsiooni ajaloost, kindlustuse liikidest, garantiidest ja võimalustest ning vastas õpilaste küsimustele.

Õpilastele meeldis õppekäik väga, kuna oma tulevases reisikonsultandi töös peavad nad hästi orienteeruma turismiformaalsustes ja tundma normatiivõiguslikku baasi. Müügijuht Messurme Pissareva kutsus meie õpilasi Salva Kindlustuse Narva ja Jõhvi esindustesse praktikale. IVKHK on väga rõõmus, et saab teha koostööd ühe Eesti juhtivaima kindlustusseltsiga.

Õppekäigu eesmärk oli tutvustada õpilastele reisikindlustuse korraldust.

Väga huvitava ringkäigu tegi Salva Kindlustuse regionaalne müügijuht Messurme Pissareva, kes rääkis õpilastele meeleldi seltsi tegevusest, organisatsiooni ajaloost, kindlustuse liikidest, garantiidest ja võimalustest ning vastas õpilaste küsimustele.

Õpilastele meeldis õppekäik väga, kuna oma tulevases reisikonsultandi töös peavad nad hästi orienteeruma turismiformaalsustes ja tundma normatiivõiguslikku baasi. Müügijuht Messurme Pissareva kutsus meie õpilasi Salva Kindlustuse Narva ja Jõhvi esindustesse praktikale. IVKHK on väga rõõmus, et saab teha koostööd ühe Eesti juhtivaima kindlustusseltsiga.


Oksana Antropova