Meie lood

Reisikonsultandi eriala õpilased tutvusid reisimeditsiiniga 26. aprill ivkhk_editor

22. aprillil pidas reisikonsultandi eriala õpilastele (NKRK18) loengu ja  meistriklassi esmaabiõpetaja, VI taseme andragoog ja Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidu juhatuse liige Natalja Metelitsa.


Natalja tutvustas õpilastele reisimeditsiini, rääkis võimalikest ohtudest reisimise ajal, soovitustest tegutsemise kohta ja ennetusmeetmetest, kohustuslikest ja soovitatavatest vaktsiinidest, tegevustest reisimise ajal ja pärast seda haigestumiste korral.

Kaugetesse riikidesse reisimine võib olla seotud mitmete terviseriskidega - reisikonsultandi ülesanne on pakkuda kliendile kõige usaldusväärsemat ja turvalisemat puhkust, anda konsultatsiooni ajal kliendile professionaalset nõu ja soovitusi.

Natalja viis läbi meistriklassi AED-seadme kasutamise kohta elude päästmise meetodite kasutamisel. Defibrillaator - meditsiinis kasutatav seade, mis aitab sageli päästa inimese elu südame rütmihäirete korral tänu elektropulsi ravile. AED paigaldatakse rahvarohketesse kohtadesse.

Õpilased kasutasid hea meelega ainulaadset võimalus omandada uusi teadmisi ja kogemusi. Tund Nataljaga oli huvitav kooslus teooria omandamisest ja praktiliste oskuste lihvimisest. Tänu Natalja kõrgele professionaalsusele ja materjali huvitavale esitlusele olid õpilased vaimustuses antud tunnist.

Meie õpilaste eriala valik, reisikonsultant, ei ole juhuslik. Õpilaste saavutused tulevikus annavad selge tunnistuse Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse koolituse ja ettevalmistuse kõrgest tasemest.

Väljendame siirast tänu Natalja Metelitsale tema professionaalsuse, meisterlikkuse ja soovi eest jagada meie õpilastega oma teadmisi ja kogemusi!

Õpilaste tagasiside, Marina Koreshkova:

«Nii palju olulist, kasulikku ja uut teavet!!! Oluline on, et Natalja ei ole mitte ainult professionaal, vaid ta on ka teadlik muutustest meditsiinis, tänu millele saime täna olulist teavet juurde! Suured tänud!!!»

 

Tekst, foto: Oksana Antropova

Natalja tutvustas õpilastele reisimeditsiini, rääkis võimalikest ohtudest reisimise ajal, soovitustest tegutsemise kohta ja ennetusmeetmetest, kohustuslikest ja soovitatavatest vaktsiinidest, tegevustest reisimise ajal ja pärast seda haigestumiste korral.

Kaugetesse riikidesse reisimine võib olla seotud mitmete terviseriskidega - reisikonsultandi ülesanne on pakkuda kliendile kõige usaldusväärsemat ja turvalisemat puhkust, anda konsultatsiooni ajal kliendile professionaalset nõu ja soovitusi.

Natalja viis läbi meistriklassi AED-seadme kasutamise kohta elude päästmise meetodite kasutamisel. Defibrillaator - meditsiinis kasutatav seade, mis aitab sageli päästa inimese elu südame rütmihäirete korral tänu elektropulsi ravile. AED paigaldatakse rahvarohketesse kohtadesse.


Õpilased kasutasid hea meelega ainulaadset võimalus omandada uusi teadmisi ja kogemusi. Tund Nataljaga oli huvitav kooslus teooria omandamisest ja praktiliste oskuste lihvimisest. Tänu Natalja kõrgele professionaalsusele ja materjali huvitavale esitlusele olid õpilased vaimustuses antud tunnist.

Meie õpilaste eriala valik, reisikonsultant, ei ole juhuslik. Õpilaste saavutused tulevikus annavad selge tunnistuse Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse koolituse ja ettevalmistuse kõrgest tasemest.

Väljendame siirast tänu Natalja Metelitsale tema professionaalsuse, meisterlikkuse ja soovi eest jagada meie õpilastega oma teadmisi ja kogemusi!

Õpilaste tagasiside, Marina Koreshkova:

«Nii palju olulist, kasulikku ja uut teavet!!! Oluline on, et Natalja ei ole mitte ainult professionaal, vaid ta on ka teadlik muutustest meditsiinis, tänu millele saime täna olulist teavet juurde! Suured tänud!!!»

 

Tekst, foto: Oksana Antropova