Uudised

Noor Meister 2022 tarkvaraarendajate kutsevõistlus 29. november Karen Sukiasyan

Tallinnas 23.-25.11 toimus Noor Meister 2022 tarkvaraarendajate kutsevõistlus. Meie võistkond “Kebab Code” saavutas kolmanda koha.


Võistkonda kuulusid Ivan Niukanen, Nikita Buslaev, Deniss Mihhailov ja Daniil Mozgov, juhendajaks Sergei Lobyshev. Häkatoni vormis võistlustel osales 9 meeskonda. Meie noored lõid  lahenduseks prototüübi -  „Vaimse tervise ABC – eneseabi äpp“, mis pakub lahendust hätta sattunule, nippe ja harjutusi, et endale abi pakkuda.

Palju õnne meie õpilastele ja õpetajatele!


Tekst:Karen Sukiasyan
Pildid: IT-Akadeemia

Võistkonda kuulusid Ivan Niukanen, Nikita Buslaev, Deniss Mihhailov ja Daniil Mozgov, juhendajaks Sergei Lobyshev. Häkatoni vormis võistlustel osales 9 meeskonda. Meie noored lõid  lahenduseks prototüübi -  „Vaimse tervise ABC – eneseabi äpp“, mis pakub lahendust hätta sattunule, nippe ja harjutusi, et endale abi pakkuda.

Palju õnne meie õpilastele ja õpetajatele!


Tekst:Karen Sukiasyan
Pildid: IT-Akadeemia