Uudised

Meie traditsioonilised jõululaadad rõõmustasid külastajaid taas 20. detsember Olga Sjukkalova

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses toimusid 10. detsembril Jõhvis ja Narvas ning 16. detsembril Sillamäel traditsioonilised jõululaadad. Laada kava oli kõigis kolmes õppekohas särav ning rikkalik.


Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õpilased ja õpetajad viisid läbi põnevaid töötubasid ja tutvustasid külalistele oma erialasid. Jõhvi õppekohas sai külastada virtuaalmaailma, panna proovile oma teadmised populaarsetes maitsetaimede viktoriinis, teha keemilisi katseid laboris, meisterdada oma kätega puust võlukuubikut, valmistada jõulumaiustusi jne. Narvas oli võimalik mängida mänguautomaadiga "Peopesad", mis on valmistatud meie kontrollerite ja pneumaatika baasil; tutvuda "Rohelise energiaga", vaadata "Targa helendava seljakoti" esitlust; õppida, kuidas kasutatakse mehhatroonika laeva- ja lennunduse modelleerimises;  samuti teha fotolaboris mälupilte. Sillamäel volditi jõulusalvrätikuid, segati maitsvaid ja tervislikke teesid, lahendati IT-mõistatusi, valmistati metallist meeneid ja prooviti kätt keevitussimulaatoril.

Iga laadakülaline sai osta meelepäraseid kingitusi endale, lähedastele ja sõpradele. Müüjad pakkusid ainulaadset käsitööd, maiustusi ja küpsetisi. Ühesõnaga laadal oli valikut igale maitsele.

Jõululaada meeleolu lõid energilised laadajuhid ja särtsakad esinejad. Jõhvi publiku ette astusid Kersti Pärnametsa lauluring,  „YeS“ vokaalstuudio, mida juhib Jelena Skrebneva, noored tantsustuudiost „Mad Masters Crew“ ja „Contemporary dance“. Narvas esinesid tantsurühmad „StepUp“ ja „YunOst“, vokalistid „Pääsuke“ stuudiost, meie õpilased näitasid unustamatut valgusshowd ning rõõmustasid lapsi hiiglaslikke seebimullidega. Sillamäe jõulukontsert oli särav ja äge, esinesid Anfas ja Antre tantsurühmad, laval särasid ESN „Shuffle Studio“ noored, laulsid „Kapel“  vokaalrühma lapsed ja meie endine õpilane bändiga „Siblincs Time“. Jõuluvana oli nii vaimustatud, et näitas laval isegi spagaati!

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse jõululaadad lõid meeleolu saabuvateks pühadeks! Vaata pildigaleriid ja Sillamäel toimunud jõulukontserdi otsesalvestust: https://www.youtube.com/watch?v=NW8rSLZolPM


Tekst: Olga Sjukkalova
Foto: IVKHK

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õpilased ja õpetajad viisid läbi põnevaid töötubasid ja tutvustasid külalistele oma erialasid. Jõhvi õppekohas sai külastada virtuaalmaailma, panna proovile oma teadmised populaarsetes maitsetaimede viktoriinis, teha keemilisi katseid laboris, meisterdada oma kätega puust võlukuubikut, valmistada jõulumaiustusi jne. Narvas oli võimalik mängida mänguautomaadiga "Peopesad", mis on valmistatud meie kontrollerite ja pneumaatika baasil; tutvuda "Rohelise energiaga", vaadata "Targa helendava seljakoti" esitlust; õppida, kuidas kasutatakse mehhatroonika laeva- ja lennunduse modelleerimises;  samuti teha fotolaboris mälupilte. Sillamäel volditi jõulusalvrätikuid, segati maitsvaid ja tervislikke teesid, lahendati IT-mõistatusi, valmistati metallist meeneid ja prooviti kätt keevitussimulaatoril.


Iga laadakülaline sai osta meelepäraseid kingitusi endale, lähedastele ja sõpradele. Müüjad pakkusid ainulaadset käsitööd, maiustusi ja küpsetisi. Ühesõnaga laadal oli valikut igale maitsele.

Jõululaada meeleolu lõid energilised laadajuhid ja särtsakad esinejad. Jõhvi publiku ette astusid Kersti Pärnametsa lauluring,  „YeS“ vokaalstuudio, mida juhib Jelena Skrebneva, noored tantsustuudiost „Mad Masters Crew“ ja „Contemporary dance“. Narvas esinesid tantsurühmad „StepUp“ ja „YunOst“, vokalistid „Pääsuke“ stuudiost, meie õpilased näitasid unustamatut valgusshowd ning rõõmustasid lapsi hiiglaslikke seebimullidega. Sillamäe jõulukontsert oli särav ja äge, esinesid Anfas ja Antre tantsurühmad, laval särasid ESN „Shuffle Studio“ noored, laulsid „Kapel“  vokaalrühma lapsed ja meie endine õpilane bändiga „Siblincs Time“. Jõuluvana oli nii vaimustatud, et näitas laval isegi spagaati!

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse jõululaadad lõid meeleolu saabuvateks pühadeks! Vaata pildigaleriid ja Sillamäel toimunud jõulukontserdi otsesalvestust: https://www.youtube.com/watch?v=NW8rSLZolPM


Tekst: Olga Sjukkalova
Foto: IVKHK