Meie lood

Meie multimeedikud on Erasmus+ projekti raames välispraktikal Portugalis 12. mai Olga Sjukkalova

Projekt nr 2020-1-EE01-KA102-077743 „Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õpilaste ja töötajate konkurentsivõime tõstmine”


17. aprillist kuni 14. maini sooritavad Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse IT ja multimeedia valdkonna multimeedia eriala õpilased välispraktikat Porto linnas Portugalis. Praktikaid korraldab ja viib ellu partnerkool Escola Das Virtudes – Cooperativa de Ensino Polivalente e Artistico CRL.
 
Meie vilistlased Tatiana Motyleva ja Valerija Žerebtsova töötasid koos tõsiste teemade kallal – COVID-19 ja kliimamuutused. Nende ülesanne oli valmistada neil teemadel plakat ja bänner, milleks tuli teha tänavafotosid ja neid käsitleda. Tatjana ja Valerija on oma lõputöö juba edukalt kaitsnud.
 
Meie õpilased Anastassija Žalnina ja Anastassija Dõdorova (NPMM20) on teinud mahuka praktikatöö. Nende esimene ülesanne oli näidata omal moel COVID-19 mõju inimestele. Üks õpilastest valmistas postreid ja teine monteeris videot. Teine ülesanne oli pildistada ja filmida üritusel, kus jagasid inimesed 24 tundi peatumatus formaadis Ukrainas toimuva sõja lugusid. Õpilaste eesmärk oli valmistada foto- ja videomaterjale toimunud üritusest. Nüüd monteerivad nad videolugusid kuulsustest, kus on näiteks Cristobal Balencia ja Christian Dior.
 
Välispraktika vältel täidavad õpilased blogi: https://porto-ivkhk.blogspot.com/.
 
Samas koolis stažeerib IT ja multimeedia valdkonna õpetaja Tatjana Bohhan. Tema blogiga saab tutvuda siin: https://portugali-ivkhk.blogspot.com/ 
Välispraktika annab võimaluse tutvuda Portugali kultuuri ja traditsioonidega ning uurida kohapeal elamis- ja töötamisvõimalusi.
 
Foto: Anastassija Žalnina, Anastassija Dõdorova, Tatiana Motyleva, Valerija Žerebtsova.
 
Projektijuht:
Olga Sjukkalova
+372 5696 4465
olga.sjukkalova@ivkhk.ee

17. aprillist kuni 14. maini sooritavad Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse IT ja multimeedia valdkonna multimeedia eriala õpilased välispraktikat Porto linnas Portugalis. Praktikaid korraldab ja viib ellu partnerkool Escola Das Virtudes – Cooperativa de Ensino Polivalente e Artistico CRL.
 
Meie vilistlased Tatiana Motyleva ja Valerija Žerebtsova töötasid koos tõsiste teemade kallal – COVID-19 ja kliimamuutused. Nende ülesanne oli valmistada neil teemadel plakat ja bänner, milleks tuli teha tänavafotosid ja neid käsitleda. Tatjana ja Valerija on oma lõputöö juba edukalt kaitsnud.
 

Meie õpilased Anastassija Žalnina ja Anastassija Dõdorova (NPMM20) on teinud mahuka praktikatöö. Nende esimene ülesanne oli näidata omal moel COVID-19 mõju inimestele. Üks õpilastest valmistas postreid ja teine monteeris videot. Teine ülesanne oli pildistada ja filmida üritusel, kus jagasid inimesed 24 tundi peatumatus formaadis Ukrainas toimuva sõja lugusid. Õpilaste eesmärk oli valmistada foto- ja videomaterjale toimunud üritusest. Nüüd monteerivad nad videolugusid kuulsustest, kus on näiteks Cristobal Balencia ja Christian Dior.
 
Välispraktika vältel täidavad õpilased blogi: https://porto-ivkhk.blogspot.com/.
 
Samas koolis stažeerib IT ja multimeedia valdkonna õpetaja Tatjana Bohhan. Tema blogiga saab tutvuda siin: https://portugali-ivkhk.blogspot.com/ 
Välispraktika annab võimaluse tutvuda Portugali kultuuri ja traditsioonidega ning uurida kohapeal elamis- ja töötamisvõimalusi.
 
Foto: Anastassija Žalnina, Anastassija Dõdorova, Tatiana Motyleva, Valerija Žerebtsova.
 
Projektijuht:
Olga Sjukkalova
+372 5696 4465
olga.sjukkalova@ivkhk.ee