Meie lood

Kutseharidust iseloomustab praktiline õpe ja pidev kontakt ettevõtetega 10. oktoober ivkhk_admin

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus pakub oma õpilastele mitmekesiseid õppimisvõimalusi, nende hulgas ka praktilise kallakuga õppereisid erinevatesse ettevõtetesse.


Septembris toimus 2 õppekäiku logistika valdkonna õpilastele, külastati Narva ja Tartu logistika ettevõtteid.

Narva ettevõttes Narva Logistics OÜ tutvustati õppijatele WMS (Warehouse Management System) laosüsteemi, Westaqua-Invest OÜ esindajad näitasid, kuidas kasutatakse pöördkahveltõstukeid kitsastes laokoridorides. Ida-Virumaal kasutatakse kitsaste laokoridoride pöördkahveltõstukeid vaid selles laos.

Tartu õppekäigu sihtpunktiks oli A.Le Coq Asi Logistikakeskus, kus meie õpilased said tutvuda „drive in“ laotehnoloogia ja häälkomplekteerimis (pick by voice)- ja automatiseeritud mahalaadimissüsteemiga.

Sellised õppekäigud motiveerivad õppijaid ja aitavad neid ka praktikakohtade otsimisel.

 

Juulia Nikolajeva, laotöötaja eriala õpetaja

Septembris toimus 2 õppekäiku logistika valdkonna õpilastele, külastati Narva ja Tartu logistika ettevõtteid.

Narva ettevõttes Narva Logistics OÜ tutvustati õppijatele WMS (Warehouse Management System) laosüsteemi, Westaqua-Invest OÜ esindajad näitasid, kuidas kasutatakse pöördkahveltõstukeid kitsastes laokoridorides. Ida-Virumaal kasutatakse kitsaste laokoridoride pöördkahveltõstukeid vaid selles laos.

Tartu õppekäigu sihtpunktiks oli A.Le Coq Asi Logistikakeskus, kus meie õpilased said tutvuda „drive in“ laotehnoloogia ja häälkomplekteerimis (pick by voice)- ja automatiseeritud mahalaadimissüsteemiga.

Sellised õppekäigud motiveerivad õppijaid ja aitavad neid ka praktikakohtade otsimisel.

 

Juulia Nikolajeva, laotöötaja eriala õpetaja