Meie lood

Koostöö üldhariduskoolide ja ettevõtetega 08. veebruar ivkhk_editor

Uuel aastal jätkab IVKHK tihedat koostööd üldhariduskoolide ja ettevõtetega eesmärgiga aidata noortel valida endale meelepärane eriala ja tutvuda sellel erialal õppimis-ja töövõimalustega meie piirkonnas.


Seekord olid õppekäigud organiseeritud Kreenholmi ja Pähklimäe gümnaasiumi õpilastele. Nemad külastasid Eesti ja Auvere elektrijaama, kus neid ootas väga huvitav ekskursioon ja infotund. Pärast tutvustasid meie õpilased IVKHK Narva õppehoonet ja rääkisid õppimisvõimalustest Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses.

Seekord olid õppekäigud organiseeritud Kreenholmi ja Pähklimäe gümnaasiumi õpilastele. Nemad külastasid Eesti ja Auvere elektrijaama, kus neid ootas väga huvitav ekskursioon ja infotund. Pärast tutvustasid meie õpilased IVKHK Narva õppehoonet ja rääkisid õppimisvõimalustest Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses.