Uudised

IVKHK Jõhvi Mihklilaadal! 02. oktoober ivkhk_admin

Meiega koos teil igav ei hakka!


29. septembril sai meie õpilasi ja töötajaid kohata Jõhvi Mihklilaadal. Toitlustuserialade  esindajad pakkusid maitsvat suppi, müüsid isuäratavaid kringleid ja küpsiseid, rätsepa eriala esindajad aga  õppepraktika ajal valminud käsitööd.  Pagari-ja kondiitri eriala õpetaja Dmitri Filippov valmistas koos oma andekate õpilastega Jõhvi 80. juubeli puhul suure tordi, mida sai maitsta iga peole tulnud laadaline. 

Olid avatud ka puidu- ja metallitöö töötoad, kus iga üks võis oma oskused proovile panna.

Fotod

29. septembril sai meie õpilasi ja töötajaid kohata Jõhvi Mihklilaadal. Toitlustuserialade  esindajad pakkusid maitsvat suppi, müüsid isuäratavaid kringleid ja küpsiseid, rätsepa eriala esindajad aga  õppepraktika ajal valminud käsitööd.  Pagari-ja kondiitri eriala õpetaja Dmitri Filippov valmistas koos oma andekate õpilastega Jõhvi 80. juubeli puhul suure tordi, mida sai maitsta iga peole tulnud laadaline. 

Olid avatud ka puidu- ja metallitöö töötoad, kus iga üks võis oma oskused proovile panna.

Fotod