Meie lood

IT-valdkonna õpilased sihtasutuses CR14 16. mai Katrin Puusepp

5. mail külastasid IT-valdkonna õpilased eriainete raames sihtasutust CR14, mille missioon on Eesti, liitlaste ja partnerite küberjulgeoleku alase ekspertiisi tõstmine ning Eesti juhtpositsiooni hoidmine ja arendamine küberinnovatsiooni ja –teadlikkuse valdkonnas


Ettevõttega tutvumise käigus tutvustati õpilastele IT-spetsialisti edasise karjäärivõimalusi. Selgitati kui oluline on keelteoskus ning infotehnoloogia valdkondlik areng. Kui meie kutsehariduskeskuse tudengid soovivad pärast õpingute lõpetamist siduda enda karjääri küberturvalisuse valdkonnas, oodatakse neid  CR14 meeskonda, kus töötajad on pidevas arengus. Personalijuhi Ere Keerig-Kondi sõnade järgi, on meie tudengid valinud väga õige suuna, aga ka kõige raskema.
 
Tekst: Pauliine Lilles
Foto: Rimma Erikainen
Ettevõttega tutvumise käigus tutvustati õpilastele IT-spetsialisti edasise karjäärivõimalusi. Selgitati kui oluline on keelteoskus ning infotehnoloogia valdkondlik areng. Kui meie kutsehariduskeskuse tudengid soovivad pärast õpingute lõpetamist siduda enda karjääri küberturvalisuse valdkonnas, oodatakse neid  CR14 meeskonda, kus töötajad on pidevas arengus.
Personalijuhi Ere Keerig-Kondi sõnade järgi, on meie tudengid valinud väga õige suuna, aga ka kõige raskema.
 
Tekst: Pauliine Lilles
Foto: Rimma Erikainen