Uudised

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õpilane sooritas Cambridge eksami suurepärasele tulemusele 17. aprill Katrin Puusepp

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õpilane, Viktoria Minajeva sooritas edukalt Cambridge eksami ja sai inglise keele Advanced sertifikaadi tulemusega 192 punkti.


See on suurepärane tulemus ning Viktoria on meie koolis esimene õpilane, kes on selle tunnistuse saanud. Cambridge eksamid on rahvusvaheliselt tunnustatud ning need on mõeldud õpilastele, kes soovivad oma inglise keele oskust tõendada kõrgemal tasemel. Advanced Certificate on kõrgeim tase, mis nõuab tugevat grammatika- ja sõnavaraoskust ning suutlikkust argumenteerida inglise keeles. Viktoria tulemus näitab, et valdab väga hästi inglise keelt ning tal on suurepärased võimalused seda kasutada oma tulevases karjääris või edasistes õpingutes. Tahame mainida ka seda, et viimati sooritas Viktoria inglise keele riigieksami tulemusele 92 punkti.

Tekst ja foto: Marina Hämäläinen

See on suurepärane tulemus ning Viktoria on meie koolis esimene õpilane, kes on selle tunnistuse saanud. Cambridge eksamid on rahvusvaheliselt tunnustatud ning need on mõeldud õpilastele, kes soovivad oma inglise keele oskust tõendada kõrgemal tasemel. Advanced Certificate on kõrgeim tase, mis nõuab tugevat grammatika- ja sõnavaraoskust ning suutlikkust argumenteerida inglise keeles. Viktoria tulemus näitab, et valdab väga hästi inglise keelt ning tal on suurepärased võimalused seda kasutada oma tulevases karjääris või edasistes õpingutes. Tahame mainida ka seda, et viimati sooritas Viktoria inglise keele riigieksami tulemusele 92 punkti.

Tekst ja foto: Marina Hämäläinen