Uudised

Euroopa kutseoskuste nädal – avasta oma anne! 03. november ivkhk_admin

Euroopa kutseoskuste nädal toimub 9-13. novembril.


Viiendat aastat toimuva Euroopa Komisjoni aktsiooniga on ühinenud ka Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus. Sellel juubeliaastal kutsub meie kool kõiki huvilisi oma annet avastama ja meie põnevatest üritustest osa võtma.

Võta väljakutse vastu ja osale meie online peol, postitades oma challege’it sotsiaalmeedias hashtag’iga #MySkillsParty. Osalejad näitavad lühikeses videos kes nad praegu on ja kelleks nad tahaksid tulevikus saada. Samas võib teistele oma saavutusi näidata, sest tegeleda sellega, mida armastad, on parim asi, mis võib inimesega juhtuda! Väljakutse eesmärk on näidata teistele, et kõik on võimalik! 

Nädala jooksul meie õpilased koos kutseõpetajatega korraldavad online meistriklasse, kus annavad näpunäiteid igapäevaste majapidamistööde kohta: kuidas valmistada lihtsat ja tervislikku toitu, kuidas korteris pisiremonti teha, kuidas õigesti autot puhastada jne. Iga vaataja saab targemaks! 

Ja see ei ole veel kõik! 16-27. novembril toimub üldhariduskoolide õpilastele seiklusmäng - virtuaaltuuri quest. Seiklusmängu käigus saab virtuaalselt külastada kõiki kolme õppekohta, mis asuvad Jõhvis, Sillamäel ja Narvas. Kõige tähelepanelikumad küsimustele vastajad saavad väärtuslike auhindu. Registreerida saab terve klassiga kirjutades e-postile sergei.jegorovtsev@ivkhk.ee. Rohkem infot seiklusmängu kohta saate peale registreerimist.

Rohkem infot ürituste kohta leiad meie sotsiaalmeedia kanalitelt. Liitu meiega – meil on lõbus! 

Viiendat aastat toimuva Euroopa Komisjoni aktsiooniga on ühinenud ka Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus. Sellel juubeliaastal kutsub meie kool kõiki huvilisi oma annet avastama ja meie põnevatest üritustest osa võtma.

Võta väljakutse vastu ja osale meie online peol, postitades oma challege’it sotsiaalmeedias hashtag’iga #MySkillsParty. Osalejad näitavad lühikeses videos kes nad praegu on ja kelleks nad tahaksid tulevikus saada. Samas võib teistele oma saavutusi näidata, sest tegeleda sellega, mida armastad, on parim asi, mis võib inimesega juhtuda! Väljakutse eesmärk on näidata teistele, et kõik on võimalik! 


Nädala jooksul meie õpilased koos kutseõpetajatega korraldavad online meistriklasse, kus annavad näpunäiteid igapäevaste majapidamistööde kohta: kuidas valmistada lihtsat ja tervislikku toitu, kuidas korteris pisiremonti teha, kuidas õigesti autot puhastada jne. Iga vaataja saab targemaks! 

Ja see ei ole veel kõik! 16-27. novembril toimub üldhariduskoolide õpilastele seiklusmäng - virtuaaltuuri quest. Seiklusmängu käigus saab virtuaalselt külastada kõiki kolme õppekohta, mis asuvad Jõhvis, Sillamäel ja Narvas. Kõige tähelepanelikumad küsimustele vastajad saavad väärtuslike auhindu. Registreerida saab terve klassiga kirjutades e-postile sergei.jegorovtsev@ivkhk.ee. Rohkem infot seiklusmängu kohta saate peale registreerimist.

Rohkem infot ürituste kohta leiad meie sotsiaalmeedia kanalitelt. Liitu meiega – meil on lõbus!