Praktikajuhendajad

Kinnitatud direktori 28.08.2020 käskkirjaga nr 1-1/70


Õppekava nimetus Grupp Praktikajuhendaja
IT-süsteemide nooremspetsialist  JKITRp19  Maksim Ivanen 
IT-süsteemide nooremspetsialist  JKITp20  Maksim Ivanen 
IT-süsteemide spetsialist  JPITE18  Maksim Ivanen 
IT-süsteemide spetsialist (IT- Akadeemia)  JPITE20  Maksim Ivanen 
IT-süsteemide nooremspetsialist  NKITRp19  Irina Erstling 
IT-süsteemide nooremspetsialist  NKITp20  Irina Erstling 
IT-turvaspetsialist  JKISp20  Maksim Ivanen 
Multimeedia nooremspetsialist  NPMM20  Irina Erstling 
Multimeedia nooremspetsialist  NPMMR19  Irina Erstling 
Multimeedia nooremspetsialist  NPMM18  Irina Erstling 
Multimeediumi nooremspetsialist  NKMM20  Irina Erstling 
Multimeediumi nooremspetsialist  NKMMR19  Irina Erstling 
Multimeediumi nooremspetsialist  NKMMRp19  Irina Erstling 
Multimeediumi nooremspetsialist  NKMMp20  Irina Erstling 
Noorem tarkvaraarendaja  JKTVR19  Maksim Ivanen 
Noorem tarkvaraarendaja  JKTV20  Maksim Ivanen 
Noorem tarkvaraarendaja  JPTVR18  Maksim Ivanen 
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia)  JPTVR19  Maksim Ivanen 
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia)  JPTV20  Maksim Ivanen 
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia)  JPTVE19  Maksim Ivanen 
Noorem tarkvaraarendaja  SPTV18  Andrei Izmalkov 
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia)  SPTVR19  Andrei Izmalkov 
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia)  SPTV20 Andrei Izmalkov 
Noorem tarkvaraarendaja  SKTVRp19  Maksim Ivanen 
Noorem tarkvaraarendaja  SKTVp20  Andrei Izmalkov 
Sisetööde elektrik  JPELRp19  Anton Bronnikov 
Sisetööde elektrik  NPELp19  Mihhail Tint 
Sisetööde elektrik  NPELp20  Mihhail Tint 
Sisetööde elektrik  JPELp20  Valentina Volkova 
Sisetööde elektrik  JPELEp20  Anton Bronnikov 
Taastuvenergia tehnoloogia ja seadmete paigaldaja  JKTEp20  Valentina Volkova 
Sisetööde elektrik  JPELR18  Svetlana Avdejeva 
Sisetööde elektrik  JPEL20  Irina Leppik 
Automaatik  JPASR19  Irina Leppik 
Automaatik  JPAS20  Irina Leppik 
Tootmisautomaatik  NKTTp20  Mihhail Tint 
Turvasüsteemide tehnik  JKTSp20  Valentina Volkova 
Mehhatroonik  NPMHn18  Mihhail Tint 
Mehhatroonik  NPMH19  Mihhail Tint 
Mehhatroonik  NPMH20  Mihhail Tint 
Mehhatroonik  NKMHp19  Mihhail Tint 
Mehhatroonik  NKMHp20  Mihhail Tint 
Mäetööline  JPMTR18  Valeri Bõstrov 
Mäetööline  JPMTR19  Valeri Bõstrov 
Keemiaprotsesside operaator  JKKTp20  Inga Lazarenko 
Keemiaprotsesside operaator  JKKORt19   
Laborant  JPLBR18  Svetlana Avdejeva 
Laborant  JPLBE18  Svetlana Avdejeva 
Laborant  JPLBR19  Inga Lazarenko 
Laborant JPLB20 Svetlana Avdejeva
Kokk JPKOE19 Lea Urbalu
Toitlustusteenindus JPTTE20 Jelena Kutšmuk
Kokk  JPKOE18  Jelena Kutšmuk 
Kokk  JPKOR19  Svetlana Aleksejeva 
Kokk  JPKO20  Jelena Kutšmuk 
Kokk  JPKOR18  Maarika Rümmel 
Abikokk  VHAK20  Larissa Tšistokletova 
Kokk  JPKKE20  Jelena Kutšmuk 
Kokk  SPKO18  Natalia Tarassova 
Kokk  SPKO19  Niina Jevstafiadi 
Kokk  SPKO20  Natalja Gorjatševa 
Abikokk  SHAK20  Natalia Tarassova 
Köögiabiline  SHKA20   
Kokk  NPKO20  Ljudmila Gavrilova 
Kokk  NPKO19  Ljudmila Gavrilova 
Kokk  NPKO18  Alfia Farfutdinova 
Abikokk  NHAK20  Jelena Orlova 
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPK20  Jelena Kutšmuk 
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPKR19  Dmitri Filippov 
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPKR18  Dmitri Filippov 
Pagar  JPPG20  Jelena Kutšmuk 
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia  NPPK20  Anna Tultseva 
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia NPPK19 Tatiana Lijepa 
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia  NPPK18  Anna Tultseva 
Kondiiter  NPKN20  Irina Burkina 
Kergete rõivaste rätsep  JPRA20  Riina Tsukanova 
Kergete rõivaste rätsep  JPRAR19  Irina Tšužene 
Kergete rõivaste rätsep  NPRA20  Tatjana Dolgovskaja 
Kergete rõivaste rätsep  NPRA19  Irina Erstling 
Reisikonsultant  NKRK20  Valentina Kravtšuk 
Reisikonsultant  NKRK19  Ksenia Rosenthal 
Klienditeenindaja kaubanduses  NPKL20  Irina Ossipenko 
Juuksur  JKJUE20  Katrin Veber 
Juuksur  JKJUE19  Viktoria Genina
Juuksur  JPJUE19  Vivian Kartsepp 
Juuksur  JPJUE18  Vivian Kartsepp 
Juuksur  JPJUE20  Ulvi Aro 
Meisterjuuksur  JKMJEs20  Katrin Veber 
Puhastusteenindaja  NHPT20  Olga Vereštšagina 
Tekstiilkäsitöö  NPTK20  Irina Erstling 
Ärikorralduse spetsialist  NKAKp20  Jelena Zabegajeva 
Väikeettevõtja  JKVEEp19  Aili Arming 
Väikeettevõtja  SKVEs20  Žanna Tšvetkova 
Ärikorralduse spetsialist  NKAK19  Jelena Zabegajeva 
Raamatupidaja  JKRPEs20  Irena Janter 
Raamatupidaja  NKRP19  Irina Malkus 
Raamatupidaja  NKRP20  Irina Malkus 
Laotöötaja  JPLTR18  Larissa Lavrentjeva 
Laotöötaja  JPLT20  Irina Burtseva 
Laotöötaja  JPLTR19  Larissa Lavrentjeva 
Laotöötaja  SPLT19  Marina Korol 
Laotöötaja SPLT20 Marina Korol 
Laotöötaja  SPLT18  Juulia Nikolajeva 
Laotöötaja  SKLTp19  Juulia Nikolajeva 
Laotöötaja  SPLTp20  Juulia Nikolajeva 
Veokorraldaja-logistik  JPVLp20  Igor Mezelainen 
Veokorraldaja  JKVKRp19  Igor Mezelainen 
Veokorraldaja  NPVK19  Irina Ossipenko 
Dokker  SKDKt19   
Veokorraldaja-logistik  NPVLp20  Jelena Toštševa 
Plaatija  SPPLp20  Nadežda Lukina 
Maaler  NPMAp20  Vladimir Smirnov 
Puitkonstruktsioonide ehitus  JPEPR19  Tarmo Kärdi 
Puitkonstruktsioonide ehitus  JPEPR18  Tarmo Kärdi 
Puitkonstruktsioonide ehitus  JPEP20  Tarmo Kärdi 
Ehitusviimistlus  JPEVR19  Kiira Soboleva 
Ehitusviimistlus  JPEVR18  Aleksander Litnjantšin 
Ehitusviimistlus  NPEV20  Nikolay Zabegaev 
Ehitusviimistlus  SPEV18  Svetlana Latajeva 
Müürsepp  SPMUp20  Vladimir Voronin 
Veevärgilukksepp  JPVLt20   
Ehitusviimistlus  NPEV19  Irina Koževnikova 
Krohvija  JPKRp20  Kiira Soboleva 
Kinnisvarahaldur  NKKVp20  Irina Koževnikova 
Tisler  JPTSE19  Taavi Källo 
Puidupingioperaator  JHPPp20  Nikolai Didarov 
Puidupingioperaator  VHPPE20  Rasmus Politajev 
Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja)  JPKVp20 Jelena Vilipp 
Keevitaja JPKV20   
Keevitaja JPKVR19  Jelena Vilipp 
Keevitaja JPKVR18  Gennadi Vlassjuk 
Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja)  VHKV20  Jelena Vilipp 
Metallilõikepinkidel töötaja  SPME19  Juri Itsenko 
Metallilõikepinkidel töötaja  SPMOp20  Juri Itsenko 
Metallilõikepinkidel töötaja  SKMTp19  Juri Itsenko 
Koostelukksepp SHKLp20  Juri Itsenko 
Keevitaja NPKV20   
Keevitaja NPKV19  Anton Rajevski 
Keevitaja NPKV18  Vasily Korsak 
Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)  NPKVp20  Vasily Korsak 
Mootorsõidukitehnik  NPAT20  Konstantin Zabegajev 
Mootorsõidukitehnik  NPAT19  Jelena Bulejeva 
Mootorsõidukitehnik  NPAT18  Jelena Bulejeva 
Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik  NHSH20  Konstantin Zabegajev 
Õppekava nimetus Grupp Praktikajuhendaja
IT-süsteemide nooremspetsialist  JKITRp19  Maksim Ivanen 
IT-süsteemide nooremspetsialist  JKITp20  Maksim Ivanen 
IT-süsteemide spetsialist  JPITE18  Maksim Ivanen 
IT-süsteemide spetsialist (IT- Akadeemia)  JPITE20  Maksim Ivanen 
IT-süsteemide nooremspetsialist  NKITRp19  Irina Erstling 
IT-süsteemide nooremspetsialist  NKITp20  Irina Erstling 
IT-turvaspetsialist  JKISp20  Maksim Ivanen 
Multimeedia nooremspetsialist  NPMM20  Irina Erstling 
Multimeedia nooremspetsialist  NPMMR19  Irina Erstling 
Multimeedia nooremspetsialist  NPMM18  Irina Erstling 
Multimeediumi nooremspetsialist  NKMM20  Irina Erstling 
Multimeediumi nooremspetsialist  NKMMR19  Irina Erstling 
Multimeediumi nooremspetsialist  NKMMRp19  Irina Erstling 
Multimeediumi nooremspetsialist  NKMMp20  Irina Erstling 
Noorem tarkvaraarendaja  JKTVR19  Maksim Ivanen 
Noorem tarkvaraarendaja  JKTV20  Maksim Ivanen 
Noorem tarkvaraarendaja  JPTVR18  Maksim Ivanen 
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia)  JPTVR19  Maksim Ivanen 
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia)  JPTV20  Maksim Ivanen 
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia)  JPTVE19  Maksim Ivanen 
Noorem tarkvaraarendaja  SPTV18  Andrei Izmalkov 
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia)  SPTVR19  Andrei Izmalkov 
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia)  SPTV20 Andrei Izmalkov 
Noorem tarkvaraarendaja  SKTVRp19  Maksim Ivanen 
Noorem tarkvaraarendaja  SKTVp20  Andrei Izmalkov 
Sisetööde elektrik  JPELRp19  Anton Bronnikov 
Sisetööde elektrik  NPELp19  Mihhail Tint 
Sisetööde elektrik  NPELp20  Mihhail Tint 
Sisetööde elektrik  JPELp20  Valentina Volkova 
Sisetööde elektrik  JPELEp20  Anton Bronnikov 
Taastuvenergia tehnoloogia ja seadmete paigaldaja  JKTEp20  Valentina Volkova 
Sisetööde elektrik  JPELR18  Svetlana Avdejeva 
Sisetööde elektrik  JPEL20  Irina Leppik 
Automaatik  JPASR19  Irina Leppik 
Automaatik  JPAS20  Irina Leppik 
Tootmisautomaatik  NKTTp20  Mihhail Tint 
Turvasüsteemide tehnik  JKTSp20  Valentina Volkova 
Mehhatroonik  NPMHn18  Mihhail Tint 
Mehhatroonik  NPMH19  Mihhail Tint 
Mehhatroonik  NPMH20  Mihhail Tint 
Mehhatroonik  NKMHp19  Mihhail Tint 
Mehhatroonik  NKMHp20  Mihhail Tint 
Mäetööline  JPMTR18  Valeri Bõstrov 
Mäetööline  JPMTR19  Valeri Bõstrov 
Keemiaprotsesside operaator  JKKTp20  Inga Lazarenko 
Keemiaprotsesside operaator  JKKORt19   
Laborant  JPLBR18  Svetlana Avdejeva 
Laborant  JPLBE18  Svetlana Avdejeva 
Laborant  JPLBR19  Inga Lazarenko 
Laborant JPLB20 Svetlana Avdejeva
Kokk JPKOE19 Lea Urbalu
Toitlustusteenindus JPTTE20 Jelena Kutšmuk
Kokk  JPKOE18  Jelena Kutšmuk 
Kokk  JPKOR19  Svetlana Aleksejeva 
Kokk  JPKO20  Jelena Kutšmuk 
Kokk  JPKOR18  Maarika Rümmel 
Abikokk  VHAK20  Larissa Tšistokletova 
Kokk  JPKKE20  Jelena Kutšmuk 
Kokk  SPKO18  Natalia Tarassova 
Kokk  SPKO19  Niina Jevstafiadi 
Kokk  SPKO20  Natalja Gorjatševa 
Abikokk  SHAK20  Natalia Tarassova 
Köögiabiline  SHKA20   
Kokk  NPKO20  Ljudmila Gavrilova 
Kokk  NPKO19  Ljudmila Gavrilova 
Kokk  NPKO18  Alfia Farfutdinova 
Abikokk  NHAK20  Jelena Orlova 
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPK20  Jelena Kutšmuk 
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPKR19  Dmitri Filippov 
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPKR18  Dmitri Filippov 
Pagar  JPPG20  Jelena Kutšmuk 
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia  NPPK20  Anna Tultseva 
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia NPPK19 Tatiana Lijepa 
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia  NPPK18  Anna Tultseva 
Kondiiter  NPKN20  Irina Burkina 
Kergete rõivaste rätsep  JPRA20  Riina Tsukanova 
Kergete rõivaste rätsep  JPRAR19  Irina Tšužene 
Kergete rõivaste rätsep  NPRA20  Tatjana Dolgovskaja 
Kergete rõivaste rätsep  NPRA19  Irina Erstling 
Reisikonsultant  NKRK20  Valentina Kravtšuk 
Reisikonsultant  NKRK19  Ksenia Rosenthal 
Klienditeenindaja kaubanduses  NPKL20  Irina Ossipenko 
Juuksur  JKJUE20  Katrin Veber 
Juuksur  JKJUE19  Viktoria Genina
Juuksur  JPJUE19  Vivian Kartsepp 
Juuksur  JPJUE18  Vivian Kartsepp 
Juuksur  JPJUE20  Ulvi Aro 
Meisterjuuksur  JKMJEs20  Katrin Veber 
Puhastusteenindaja  NHPT20  Olga Vereštšagina 
Tekstiilkäsitöö  NPTK20  Irina Erstling 
Ärikorralduse spetsialist  NKAKp20  Jelena Zabegajeva 
Väikeettevõtja  JKVEEp19  Aili Arming 
Väikeettevõtja  SKVEs20  Žanna Tšvetkova 
Ärikorralduse spetsialist  NKAK19  Jelena Zabegajeva 
Raamatupidaja  JKRPEs20  Irena Janter 
Raamatupidaja  NKRP19  Irina Malkus 
Raamatupidaja  NKRP20  Irina Malkus 
Laotöötaja  JPLTR18  Larissa Lavrentjeva 
Laotöötaja  JPLT20  Irina Burtseva 
Laotöötaja  JPLTR19  Larissa Lavrentjeva 
Laotöötaja  SPLT19  Marina Korol 
Laotöötaja SPLT20 Marina Korol 
Laotöötaja  SPLT18  Juulia Nikolajeva 
Laotöötaja  SKLTp19  Juulia Nikolajeva 
Laotöötaja  SPLTp20  Juulia Nikolajeva 
Veokorraldaja-logistik  JPVLp20  Igor Mezelainen 
Veokorraldaja  JKVKRp19  Igor Mezelainen 
Veokorraldaja  NPVK19  Irina Ossipenko 
Dokker  SKDKt19   
Veokorraldaja-logistik  NPVLp20  Jelena Toštševa 
Plaatija  SPPLp20  Nadežda Lukina 
Maaler  NPMAp20  Vladimir Smirnov 
Puitkonstruktsioonide ehitus  JPEPR19  Tarmo Kärdi 
Puitkonstruktsioonide ehitus  JPEPR18  Tarmo Kärdi 
Puitkonstruktsioonide ehitus  JPEP20  Tarmo Kärdi 
Ehitusviimistlus  JPEVR19  Kiira Soboleva 
Ehitusviimistlus  JPEVR18  Aleksander Litnjantšin 
Ehitusviimistlus  NPEV20  Nikolay Zabegaev 
Ehitusviimistlus  SPEV18  Svetlana Latajeva 
Müürsepp  SPMUp20  Vladimir Voronin 
Veevärgilukksepp  JPVLt20   
Ehitusviimistlus  NPEV19  Irina Koževnikova 
Krohvija  JPKRp20  Kiira Soboleva 
Kinnisvarahaldur  NKKVp20  Irina Koževnikova 
Tisler  JPTSE19  Taavi Källo 
Puidupingioperaator  JHPPp20  Nikolai Didarov 
Puidupingioperaator  VHPPE20  Rasmus Politajev 
Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja)  JPKVp20 Jelena Vilipp 
Keevitaja JPKV20   
Keevitaja JPKVR19  Jelena Vilipp 
Keevitaja JPKVR18  Gennadi Vlassjuk 
Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja)  VHKV20  Jelena Vilipp 
Metallilõikepinkidel töötaja  SPME19  Juri Itsenko 
Metallilõikepinkidel töötaja  SPMOp20  Juri Itsenko 
Metallilõikepinkidel töötaja  SKMTp19  Juri Itsenko 
Koostelukksepp SHKLp20  Juri Itsenko 
Keevitaja NPKV20   
Keevitaja NPKV19  Anton Rajevski 
Keevitaja NPKV18  Vasily Korsak 
Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)  NPKVp20  Vasily Korsak 
Mootorsõidukitehnik  NPAT20  Konstantin Zabegajev 
Mootorsõidukitehnik  NPAT19  Jelena Bulejeva 
Mootorsõidukitehnik  NPAT18  Jelena Bulejeva 
Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik  NHSH20  Konstantin Zabegajev