Õppetöö

Grupijuhendajad

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse grupijuhendajad
2018-2019 õa

Jrk nr

Õppegrupp

Eriala

Grupijuhendaja

1

SPKO18

Kokk

Natalja Tarassova

2

SPEV18

Ehitusviimistlus

Natallya Mikhaylova

3

SPLH18

Laohoidja

Natallya Mikhaylova

4

SPTV18

Noorem tarkvaraarendaja

Maria Andrejeva

5

SPKO17

Kokk

Natalja Gorjatševa

6

SPEV17

Ehitusviimistlus

Tamara Demitševa

7

SPME17

Metallilõikepinkidel töötaja

Ljudmila Gorislavskaja

8

SPLT17

Laotöötaja

Dmitri Turenkov

9

SPTV17

Noorem tarkvaraarendaja

Nadezhda Kryzhanovskaya

10

SPKO16

Kokk

Niina Jevstafiadi

11

SPEV16

Ehitusviimistlus

Ljubov Ignatenko

12

SPME16

Metallilõikepinkidel töötaja

Ljudmila Gorislavskaja

13

SPLT16

Laotöötaja

Natallya Mikhaylova

14

SPTV16

Noorem tarkvaraarendaja

Marina Pavlova

15

SKMUp17

Müürsepp

Vladimir Voronin

16

SKLTp17

Laotöötaja

Marina Korol

17

SKTVp17

Noorem tarkvaraarendaja

Denis Potapov

18

SKKVp18

Keevitaja

Ljudmila Guseva

19

SKMUp18

Müürsepp

Vladimir Voronin

20

SKLTp18

Laotöötaja

Juulia Nikolajeva

21

SKTVp18

Noorem tarkvaraarendaja

Andrei Gontšarov

22

SKVLt18

Veevärgilukksepp

Jüri Juur

23

SHAK18

Abikokk

Juulia Sorokina

24

JHAKE18

Abikokk

Ene Valgemäe

25

JPKOE18

Kokk

Mihkel Luus

26

JPKOE17

Kokk

Svetlana Aleksejeva

27

JPKOE16

Kokk

Lea Urbalu

28

JPKOR18

Kokk

Maarika Rümmel

29

JPKOR17

Kokk

Svetlana Aleksejeva

30

JPKOR16

Kokk

Tatjana Kippar

31

JKKNR18

Kondiiter

Natalia Dolženkova

32

JPPKR18

Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia

Dmitri Filippov

33

JPPKR17

Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia

Maarika Rümmel

34

JPPKR16

Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia

Tatjana Kippar

35

JPITE18

IT-süsteemide spetsialist

Aleksander Pulver

36

JPITE17

IT-süsteemide spetsialist

Aleksander Pulver

37

JPITE16

IT-süsteemide spetsialist

Kersti Küttim

38

JPTVR18

Noorem tarkvaraarendaja

Natalja Jakovleva

39

JPTVR17

Noorem tarkvaraarendaja

Ella Tšernobai

40

JPTVR16

Noorem tarkvaraarendaja

Olga Popova

41

JKTVR18

Noorem tarkvaraarendaja

Olga Popova

42

JKTVR17

Noorem tarkvaraarendaja

Ljudmila Bõlova

43

JKITRp18

IT-süsteemide nooremspetsialist

Natella Mihhailova

44

JKITRp17

IT-süsteemide nooremspetsialist

Natella Mihhailova

45

JKVEEp18

Väikeettevõtja

Aili Arming

46

JPVKRp18

Veokorraldaja

Marina Kolodjažnaja

47

JPLTR18

Laotöötaja

Larissa Lavrentjeva

48

JPJUE18

Juuksur

Natalia Turilova

49

JPRAR18

Kergete rõivaste rätsep

Riina Tsukanova

50

JKJUE18

Juuksur

Katrin Veber

51

JKJUE17

Juuksur

Katrin Veber

52

JKVERp17

Väikeettevõtja

Marina Kolodjažnaja

53

JKRPEp17

Raamatupidaja

Kaie Raidma

54

JPJUE17

Juuksur

Natalia Turilova

55

JPLTR17

Laotöötaja

Irina Burtseva

56

JPLTR16

Laotöötaja

Irina Antonova

57

JPJUE16

Juuksur

Kersti Küttim

58

JKELRp17

Sisetööde elektrik

Anton Bronnikov

59

JPELRp18

Sisetööde elektrik

Anton Bronnikov

60

JKKORp17

Keemiaprotsesside operaator

Inga Lazarenko

61

JKKORp18

Keemiaprotsesside operaator

Inga Lazarenko

62

JKMTRp17 

Mäetööline

Valeri Bõstrov

63

JKMTRp18

Mäetööline

Valeri Bõstrov

64

JKMSRp18

Mäetööline

Irina Leppik

65

JKTTRp18

Tootmisautomaatik

Irina Leppik

66

JPASR16

Automaatik

Ekaterina Shadrina

67

JPASR17

Automaatik

Valentina Volkova

68

JPELR18

Sisetööde elektrik

Irina Šinkarjova

69

JPELR16

Sisetööde elektrik

Irina Leppik

70

JPELR17

Sisetööde elektrik

Irina Šinkarjova

71

JPLBR18

Laborant

Svetlana Avdejeva

72

JPLBR16

Laborant

Svetlana Avdejeva

73

JPLBR17

Laborant

Svetlana Avdejeva

74

JPLBE18

Laborant

Aleksander Pulver

75

JPMTR18

Mäetööline

Irina Šinkarjova

76

JPMTR17

Mäetööline

Irina Šinkarjova

77

JPEPR16

Puitkonstruktsioonide ehitus

Nikolai Didarov

78

JPEPR17

Puitkonstruktsioonide ehitus

Nikolai Didarov

79

JPEPR18

Puitkonstruktsioonide ehitus

Tarmo Kärdi

80

JHPPRp18

Puidupingioperaator

Nikolai Didarov

81

JPKVR16

Keevitaja

Igor Škarinov

82

JPKVR17

Keevitaja

Gennadi Vlassjuk

83

JPKVR18

Keevitaja

Gennadi Vlassjuk

84

JKKVRp18

Keevitaja

Jelena Vilipp

85

JPTRE16

Tisler

Kätlin Sass

86

JPTRE17

Tisler

Kätlin Sass

87

JPEVR16

Ehitusviimistlus

Valeri Zautin

88

JPEVR18

Ehitusviimistlus

Aleksander Litnjantšin

89

JHMAR18

Maaler

Kiira Soboleva

90

JVAKE18

Abikokk

Juri Gerzanitš

91

JVAK18

Abikokk

Larissa Tšistokletova

92

JVKE18

Keevitaja

Jelena Vilipp

93

JVPPE18

Puidupingioperaator

Meelis Vaher

94

NKAOp17

Metallilõikepinkidel töötaja

Aleksandrs Lunovs

95

NPMTp18

Metallilõikepinkidel töötaja

Mihhail Tint

96

NPKVp18

Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)

Nadežda Grebenštšikova

97

NPKV16

Keevitaja

Tatjana Toropova

98

NPKV17

Keevitaja

Maria Šustova

99

NPKV18

Keevitaja

Vassili Korsak

100

NPKRp18

Krohvija

Tatjana Kink

101

NPEV16

Ehitusviimistlus

Irina Koževnikova

102

NPEV17

Ehitusviimistlus

Nikolay Zabegaev

103

NKMHp17

Mehhatroonik

Mihhail Tint

104

NKMHp18

Mehhatroonik

Mihhail Tint

105

NPMH16

Mehhatroonik

Viktoria Sokolovskaja

106

NPMH17

Mehhatroonik

Viktoria Sokolovskaja

107

NPMH18

Mehhatroonik

Stanislav Gugnin

108

NPELp17

Sisetööde elektrik

Mihhail Tint

109

NPELP18

Sisetööde elektrik

Mihhail Tint

110

NPMM16

Multimeediumi nooremspetsialist

Viktoria Sokolovskaja

111

NPMM17

Multimeediumi nooremspetsialist

Viktoria Sokolovskaja

112

NPMM18

Multimeediumi nooremspetsialist

Olga Laar

113

NKMM17

Multimeediumi nooremspetsialist

Irina Erstling

114

NKMM18

Multimeediumi nooremspetsialist

Irina Erstling

115

NKITp17

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

116

NKITp18

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

117

NHTIp18

IT tugiisik

Irina Erstling

118

NPAT16

Sõiduautotehnik

Jelena Bulejeva

119

NPAT17

Sõiduautotehnik

Jelena Bulejeva

120

NPAT18

Sõiduautotehnik

Jelena Bulejeva

121

NHSH18

Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik

Igor Peterson

122

NHSHR18

Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik

Igor Morozov

123

NPKO18

Kokk

Alfia Farfutdinova

124

NPKO17

Kokk

Olga Vereštšagina

125

NPKO16

Kokk

Lyudmila Gavrilova

126

NHAK18

Abikokk

Jelena Orlova

127

NPPK18

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Natalja Sidorova

128

NPPK17

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Žanna Gusseva

129

NPPK16

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Natalja Kaalik

130

NKKN18

Kondiiter

Irina Burkina

131

NKKN17

Kondiiter

Irina Burkina

132

NHPT18

Puhastusteenindaja

Olga Vereštšagina

133

NKTK18

Turismikorraldaja

Žanna Tsvetkova

134

NKTK17

Turismikorraldaja

Viktoria Timohhina

135

NHHT18

Hotelliteenindja (osaoskus hommikusöögiteenindaja)

Julia Horohhordina

136

NKVE18

Väikeettevõtja

Jelena Zabegajeva

137

NKAK17

Ärikorraldus

Jelena Zabegajeva

138

NKRP18

Raamatupidaja

Irina Erstling

139

NKRP17

Raamatupidaja

Irina Erstling

140

NPVK18

Veokorraldaja

Julia Pill

141

NPVK17

Veokorraldaja

Irina Ossipenko

142

NPMK18

Müüja-klijenditeenindaja

Irina Ossipenko

143

NPRA18

Kergete rõivaste rätsep

Tatjana Dolgovskaja

144

NPRÕ18

Rõivaõmblemine (osaoskus kergete rõivaste õmblemine)

Irina Erstling

145

NPKT18

Tekstiilkäsitöö

Irina Erstling

146

NPRÕt18

Rõivaõmblemine (osaoskus kergete rõivaste õmblemine)

Tatjana Dolgovskaja