Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus on 2500 õpilase, 3000 täiendusõppes osaleja ja 270 töötajaga Eesti suuruselt teine kutseõppeasutus.
Kool korraldab tasemeõpet teeninduse, tehnika, tootmise ja ehituse, informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogiate, ärinduse, halduse ja õiguse ning humanitaaria ja kunstide õppevaldkondades. Koolil on õpetamise õigus 23-es õppekavarühmas, kõikidel õppekavarühmadel on täisakrediteering.
Õpe toimub eesti ja vene keeles, haridusnõudeta, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses on loodud kõik õppimisvõimalused erivajadustega inimestele.
Täida avaldus 04.05.-04.08.2023 e-keskkonnas www.sais.eevõi tule vastuvõtukomisjoni 05.06.-04.08.2023 tööpäevadel kell 9:00-15:00 . Kuidas SAISis avaldust esitada? VIDEOJUHEND
Tarkvaraarendaja põhiliseks tööks on tarkvara lähtekoodi kirjutamine vastavalt kokkulepitud disainile. Ta osaleb tarkvara lahenduse väljatöötamisel, vastutab kirjutatud koodi tehnilise kasutamise eest ja pakub erinevaid lahendusi, arvestades süsteemi kui tervikut.
Tarkvaraarendaja suudab oma tööd iseseisvalt organiseerida, aega planeerida ning vastutust võtta. Ta täidab tööülesandeid muutuvates olukordades nõuetekohaselt, on hea kaasamõtleja ning lahenduste otsija. Tarkvaraarendaja on hea meeskonnaliige, mõistab ja rakendab meeskonnas kasutatavat tarkvara arenduse metoodikat.
Korraldab iseseisvalt oma tööd, planeerib oma tööaega ja vastutab tehtud otsuste eest samuti täidab õigesti oma töökohustusi, lähtudes erinevatest olukordadest.
Võime töötada meeskonnas ja olla mõttekaaslane
Oskus iseseisvalt otsuseid langetada ja probleeme lahendada
Tarkvaraarenduse metoodika hea mõistmine ja rakendamine
Omab kaasaegseid tarkvaraarenduse oskusi ja üldainete teadmisi mahus, mis on võrreldav gümnaasiumi tundide mahuga
Praktikavõimalused:
Välispraktika võimalus Erasmus+ projekti raames juhtivates IT ettevõtete partnerkoolides/ettevõtetes
Eesti juhtivad IT-teenuste ettevõtted Eesti Energia AS, REDIS DIGITAL OÜ, Helmes OÜ, SMID osakond